Bir kripto veri ve araştırma sağlayıcısı olan Messari, Uncork Capital liderliğindeki 4 milyon dolarlık fon turunu tamamladığını ve gerekli olan miktarı topladığını açıkladı.

Messari 4 Milyon Dolarlık Fon Turunu Tamamladı

Bir kripto veri ve araştırma sağlayıcısı olan Messari, Uncork Capital liderliğindeki 4 milyon dolarlık fon turunu tamamladığını ve gerekli olan miktarı topladığını açıkladı. Ek olarak, fonun kurucusu Jeff Clavier, Messari'nin yönetim kuruluna katılacak.

Ürün Teklifi Genişletilecek

Uncork Capital, yakın zamanda Coinbase Ventures dahil olmak üzere güçlü bir yatırımcı listesine katılıyor. Duyuru, bu fon girişinin “Kayıt alım müşterileri için veri alım süreçlerini ve yeniden dağıtım yeteneklerini daha da otomatikleştireceğini ve kripto profesyonelleri için analitik ürün teklifini genişleteceğini” iddia ediyor.

Duyuru ayrıca, bir varlık izleme hizmeti, endeks yöneticileri için özel bir veri akışı ve bir “paketi” olan Messari Pro beta'ya ek olarak, bir uyumluluk özellikleri dizisinin ve küresel kripto para birimi piyasasını hedefleyen bir API'nin lansmanını da işaretliyor. Profesyonel yatırımcılar için piyasa istihbarat araçlarının sunulması da diğer bir özellik olarak yer alıyor.

Messari Ekibi Öncü

Konuyla ilgili olarak Clavier son ortaklıktan şu şekilde bahsediyor:

“Eğer kripto ana varlık sınıfı haline gelecekse, açık ve şeffaf olan kaliteli verilere ihtiyacı var. Messari ekibi sektörde öncü olarak yer alıyor. ”

Messari özellikle kripto para alanında verilerin düzgün bir tutulmasına yönelik olarak önemli katkılar sağlayan bir şirket. Özellikle bu alana giren para miktarının belirlenmesinde sıkı bir takip yapan Messari yaptığı araştırmalarla biliniyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ