Ripple'ın 200 milyon dolarlık yeni girişim yatırımlarında komisyon verdiği haberinden sonra, Messari ajansı bunun Bitmain'den sonra ikinci kripto girişimi olduğunu belirtti.

Messari Açıkladı: Ripple Bitmain

Cuma günü, Ripple unicorn'un C Serisi finansman turunun bir parçası olarak 200 milyon dolar daha çektiği biliniyordu. Yatırımcılar SBI Holdings, Tetragon ve Route 66 Ventures idi.

Bundan sonra Ripple, 10 milyar dolar değerinde hale geldi ve kripto endüstrisindeki diğer tüm şirketleri geride bıraktı ve Bitmain madencilik cihazları üreticisi devinden sonra ikinci oldu.

Ripple, En Değerli 2. Kripto Şirketi Oldu

XRP topluluğunda ömenli bir etkiye sahip olduğu ifade edilen Twitter kullanıcısı CryptoEri, Ripple kripto devine enjekte edilen son yatırımın sonuçlarını tweetledi.

“Bitmain'in arkasındaki sektördeki en değerli ikinci şirket.”
“Ve dünyadaki en değerli girişim olarak 18. sırada.”

Şimdi, Ripple'ın küresel genişlemesiyle devam edecek daha fazla kaynağı var.

Ripple'deki Yeni VC Yatırımı Hakkında

CryptoEri’nin Ripple hakkındaki yüksek değerlendirmesi Messari’nin şu raporundan geliyor:

“Yeni finansman turu ile Ripple, kuruluşundan bu yana toplam 292 milyon dolarlık girişim sermayesi topladı.”

“Ripple, 10 milyar dolarlık endüstrinin Bitmain'in arkasında, ayı piyasası nedeniyle 2018'de değer verilen 12 milyar dolardan çok daha düşük değere sahip ikinci girişim. Ripple şimdi dünyanın 18. en değerli girişimi.”

Bir Yatırımcı Ripple İçin Şimdi Zor Zamanlar Diyor

Ripple'in rakibi gibi görünen önde gelen bir yatırımcı Alistair Milne, şirketin XRP satmak yerine hisse senedi ile ayrılmayı seçmesi durumunda belki de kötü zaman geçirebileceğini söylüyor.

Ayrıca birçok kişinin son zamanlarda söylediklerine de değindi  ve  XRP'yi düzenli olarak satarak şirketin XRP fiyatının yükselmesini önlediğini vurguladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ