Bugün, Shiba Inu ve Dogecoin, 2021'de gördüğümüz dramatik fiyat artışlarıyla tanınıyor.

Metacade (MCADE), Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin

Bugün, Shiba Inu ve Dogecoin, 2021'de gördüğümüz dramatik fiyat artışlarıyla tanınıyor.
Öte yandan, gerçek ve tutarlı değer yaratan ve fırlamaya hazır olan MCADE var.

Web3 arcade Metacade'in MCADE belirteci, önümüzdeki aylarda ve yıllarda Shiba ve Dogecoin'i kolayca geride bırakabilir. Bu, fayda değerine, net yol haritasına, mevcut yatırımcı tercihlerine ve farklı hedef pazarına bağlanabilir. Öyleyse, tüm bunları daha ayrıntılı olarak ele alalım.

Dogecoin ve Shiba Inu – Yapay Fiyat Artışları

Hem Dogecoin hem de Shiba Inu, son birkaç yılda bir dizi yapay fiyat artışı nedeniyle ön plana çıktı. Bu fiyat artışları, büyük ölçüde Elon Musk'ın saçma sapan tweet'leri ve diğer ünlülerin onaylarıyla ilişkilidir. Genel olarak, meme paraları inanılmaz fiyat oynaklığı sergiledi ve bu özellik uzun vadeli yatırımcılara değil, yalnızca yüksek frekanslı tüccarlara fayda sağlıyor.

Üstelik madeni paraların kendilerinin de pek bir değeri yok. Şaka amaçlı oldukları için 'meme kripto para birimleri' olarak bilinirler. Aslında, Dogecoin'in bir IBM mühendisi tarafından kripto para birimleriyle dalga geçmek için bir şaka olarak icat edildiği iyi bilinmektedir.

Shiba Inu'nun da benzer bir hikayesi var. Aynı köpek temasına sahip olan Shiba Inu, doğrudan Dogecoin'den esinlenmiştir. Başka bir deyişle, bir şakadan ilham alan bir şakaydı! Ve tıpkı Dogecoin gibi logosunda bir köpek resmi olduğu için yaratıcı değil.

Bu yazının yazıldığı 30 Ekim 2022 tarihinde, Shiba Inu'nun fiyatı bir önceki günden bu yana %17 düşüşle 0,00001186 $ seviyesinde bulunuyor. Dogecoin, piyasa değerine göre 7. en büyük kripto para birimi, Shiba Inu ise 13. sırada. İşte yüksek ticaret hacmine sahip, ancak gerçek bir kullanım durumu olmayan iki madeni para.

Metacade Nedir?

Metacade, oyuncuların Web3'te oluşturmak, kazanmak, oynamak ve bağlanmak için gittikleri standart haline gelmeyi amaçlıyor. İnternetin bu son yinelemesi, temel olarak insanların iş yapma şeklini, oyun oynama şeklini ve ikisinin buluştuğu yeri değiştiriyor. Bu şekilde Metacade, oyuncuların ödüllendirildiği ve oynamaya teşvik edildiği ve çok daha fazlasının kazanıldığı oynayarak kazanılan oyun sunan Web3 etkinliği için bir merkez olacaktır.

Metacade, kapsamlı bir ödül sistemi sunar, böylece tüm katılımcılar, kendi yerel belirteci MCADE ile topluluğa yaptıkları girdiler için uygun bir şekilde ödüllendirilir. Yol haritası, Work2Earn, Play2Earn ve Create2Earn ödül sistemlerini içerir. Jetonlar, gelir artışı için stake edilebilir ve kripto işleri panoları, Web3 oyuncularına uygun pozisyonlar bulmaları için yollar sunar. Oyunlar, Metacade ağındaki oyuncular tarafından test edilebilir ve incelenebilir.

Kullanıcı değerini en üst düzeye çıkarma ve gerçek bir oyun topluluğunu teşvik etme konusundaki fikirleriyle Metacade, büyüme için harika bir potansiyele sahiptir. Ve metaverse çekiş kazandıkça, bu potansiyel yalnızca artıyor. MCADE jetonunun hala ön satışta olduğu, yani şu anda etkili bir şekilde taban fiyatında olduğu düşünüldüğünde, Shiba Inu ve Dogecoin'i hızla geride bıraktığını hayal etmek kolay.

Metacade, Shiba Inu ve Doge'u Geçmeye Hazır

Metacade'in güçlü bir şekilde büyümesinin ve yalnızca mem paraları olan Shiba ve Doge'u geride bırakmasının beklenmesinin birçok nedeni var. Metacade satış öncesi güçlü bir büyüme gösterdi ve amaçlarına ulaşmak için net bir yol haritasına sahip. Doge ve Shiba Inu'nun başka planları yok çünkü meme paraları (kelimenin tam anlamıyla) bir şaka olarak tasarlandı.

Shiba Inu ve Dogecoin'in mülkiyet açısından neredeyse hiçbir faydası yokken, Metacade sayısız avantaj sağlar:

*Net bir değere sahip yardımcı program tokeni
*Belirli bir sektöre yönelik – Web3 oyuncuları
*Kullanıcıları katılım için ödüllendirir
*Ödüller ve yarışmalar
*Çoklu gelir yaratma mekanizmaları
*Hala ön satış aşamasında
Bu nedenle Metacade, Shiba, Dogecoin ve diğer birçok projeyi geride bırakabilir.

Oyunla ilgili her şey için tek adres. Hiç şüphesiz oyunculara gerçek değer sunan heyecan verici bir proje. Bu nedenle Metacade yakın gelecekte Shiba Inu ve Dogecoin'i geride bırakabilir.

Metacade Daha İyi Bir Fırsattır

Metacade, yatırımcılara kanıtlanabilir bir değer sunar ve son derece kazançlı bir niş olan Web3 oyuncularına yöneliktir. Şu anda Web3, oyun endüstrisinde ve oyuncuların ödüllendirilme biçiminde devrim yaratıyor. Ödül dağıtımı temel bir parçadır ve merkezi oyun yayıncıları ortadan kaldırılmaktadır. Metacade, kullanıcılar düşünülerek tasarlanmıştır ve ağ katılımcılarına geri vermek için çok sayıda yol sunar. Temel özelliklerin bazıları (tümü değil) şunları içerir:

*Reklam geliri
*Proje fırlatma rampası
*Ödüllü turnuvalar ve yarışmalar
*Eşya
*İş panoları ve ağ oluşturma fırsatları
*Çarşı oynamak için ödeme yap
*Oyun testi
*Yeni oyunlara erişim
*Topluluk geri bildirimi
Karşılaştırıldığında, Shiba ve Dogecoin gibi mem paraları, madeni paraların kendileri dışında hiçbir değer sunmuyor. Öte yandan, Metacade'in yapacak çok şeyi var. Bu pozisyoninanılmaz derecede büyük bir pazarın büyük bir bölümünü  Web3 oyunlarını  ele geçirmek için kendini zorluyor.

Metacade şu anda ön satış aşamasında. Ön satışta toplam 9 etap var. MCADE'nin fiyatı ilk aşamada sadece 0,008$ iken, son aşamada iki katından fazlasına çıkacak. Bu ön satış için 1 milyardan fazla jeton tahsis ediliyor ve bunların hızla tükenmesi muhtemel.

MCADE'nin fiyatı belirlendi ve yatırımcılar avantaj sağlamak için erken girebilirler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ