GameFi atari projesi Metacade, MCADE token ön satışına olağanüstü bir yanıt almaya devam etti, 5 etap tükendi ve bugüne kadar etkileyici bir şekilde toplanan 9,3 milyon dolar arttı.

Metacade Token Satışı, 9.3 Milyon Dolarlık Satışla 6. Aşamaya İlerledi ve Yalnızca 2 Aşama Kaldı

GameFi atari projesi Metacade, MCADE token ön satışına olağanüstü bir yanıt almaya devam etti, 5 etap tükendi ve bugüne kadar etkileyici bir şekilde toplanan 9,3 milyon dolar arttı. Bu, ön satış kapanmadan ve merakla beklenen token nihayet halka açık borsalarda listelenmeden önce sadece iki tur kalıyor.

Son Metacade ön satışı sırasında, belirteçlere yönelik önemli bir talep, Aşama 5'in hızla 0,0155 $'lık bir fiyatla belirteç satış sınırına ulaşmasına yol açtı. Mevcut aşama 6, ön satışın kapanış aşamasında 0,020 $'a nihai artışından önce, 0,017 $'lık bir token fiyatı görüyor. Ön satış tükendiğinde, belirteç, Bitmart ve Uniswap dahil olmak üzere birden fazla kripto borsasında serbest bırakılacak.

Metacade CEO'su Russell Bennett şunları söyledi: "MCADE ön satışını açmamız daha dün gibi ve şimdiden sona yaklaşıyor. Metacade'in yolculuğunun bir sonraki aşaması için bu kadar çok yatırımcı ve GameFi meraklısına sahip olduğumuz için çok heyecanlıyız. Her şey yolunda ve topluluğu her adımda güncel tutacağız.”

Sadık bir geliştirme topluluğunun uygulama arayüzleri ve kullanıcı deneyimi kavramları dahil olmak üzere fikirlerini paylaştığı hareketli Metacade sosyal kanallarını takip etmek kesinlikle ilginçti. İşletme, ön satışın ardından proje ilerledikçe mevcut topluluk içinden işe alım yapmayı hedefliyor.

Metacade, nihai kazan-oyna deneyimini sunmak ve oyunun çehresini değiştirmek için ayarlandı. Blockchain tabanlı kazan-kazan mekaniği üzerine inşa edilen Metacade, oyuncuların çok çeşitli atari tarzı oyunlar oynarken kripto para geliri elde etmelerini sağlayacak. GameFi projesi, oyuncuların buluşabilecekleri, oyun alfalarını değiş tokuş edebilecekleri ve MCADE kazanmak için turnuvalarda birbirleriyle rekabet edebilecekleri oynayarak kazanılan her şey için bir topluluk merkezi kuruyor.

MCADE, Metacade ekosisteminin yakıtıdır ve platformdaki tüm işlemlerde kullanılır. Oyuncular, zorlukların üstesinden gelmek, görevleri tamamlamak ve PvP oturumlarında savaşmak gibi oyun için jetonlarla ödüllendirilecek. Kullanıcılar ayrıca, diğer oyuncularla bilgi paylaşmak, oyun incelemeleri yazmak ve etkinliklere katılmak gibi platforma yaptıkları değerli katkılardan dolayı MCADE belirteçleri ile ödüllendirilecek.

Yatırımcıları çeken oldukça çekici bir özellik, oyun geliştiricilerin platformda projeler oluşturması için bir finansman kaynağı olan Metagrants girişimidir. Geliştiriciler, inşa edilmesini istedikleri projeleri oylayan topluluğa oyun teklifleri sunar. En popüler tekliflere fon verilir ve geliştiriciler fikirlerini hayata geçirmeye başlayabilir.

Metacade kısa süre önce, projenin özelliklerini ve kodunu analiz eden ve değerlendiren ve ayrıca tam bir KYC aracılığıyla Metacade ekibinin gerçekliğini garanti eden önde gelen blockchain denetim firması Certik'ten onay aldı. Bu prestijli onay, Metacade'i Chiliz, Aave ve Polygon gibi diğer Certik onaylı projelerin arasına yerleştirerek yatırımcılara Metacade'in şeffaf ve güvenilir olduğu konusunda güvence veriyor.

Metacade Hakkında

Metacade, metaverse'de oyun oynamak için önde gelen hedeftir. Oyuncuların vakit geçirmesine, oyun bilgilerini paylaşmasına ve özel P2E oyunları oynamasına olanak tanıyan Web3'ün ilk topluluk arcade'si olarak. Platform, kullanıcılara gelir elde etmek, Web3'te kariyer oluşturmak ve daha geniş oyun topluluğuyla bağlantı kurmak için birçok yol sunar.

Metacade, kullanıcıların dünya çapındaki diğer tutkulu oyuncularla oynaması, kazanması ve ağ kurması için tek adres olacak. Proje, yol haritasının sonuna ulaştığında, Metacade tam teşekküllü bir DAO olarak topluluğa teslim edilecek ve orijinal insan liderliğindeki oyun ahlakına olan bağlılığını kanıtlayacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ