Blok zinciri üzerine kurulu 8 bitlik aksiyon RPG oyunu MetaGods, son derece başarılı özel ve kamu LAND satışlarına devam ediyor.

Blok zinciri üzerine kurulu 8 bitlik aksiyon RPG oyunu MetaGods, son derece başarılı özel ve kamu LAND satışlarına devam ediyor. MetaGods LAND şimdiye kadar oyun loncaları, GameFi gibi fırlatma rampaları, AlturaNFT gibi özel ortaklar ve hayırsever ve internet ünlüsü Bay Beast gibi sayısız kripto yerlisi tarafından satın alındı.

Şimdiye kadar devam eden özel ve kamu satışları sırasında satılan LAND'lerin %85'i ile, oyun daha halka açılmadan önce MetaGods inanılmaz bir şey değil. Topluluk oluşturmanın gücünü ve projenin başlarında loncalar, projeler ve KOL'lerle ortaklıklar kurmanın gücünü göstermeye gidiyor. MetaGods Discord topluluğu 72 bin üyeye ulaştı ve bu, yaklaşmakta olan oyunun popülaritesini ve oyuncuların oynamaya ve kazanmaya başlama isteklerini açıkça gösteriyor.

Kripto Ötesinde Destek

Bu arazi satışındaki en önemli gelişme, ana akım pazarlardan TradFi yatırımcılarının ilgisi, kripto endüstrisi dışında MetaGods metaverse ekonomisine güçlü bir büyüyen destek ve inanç anlamına geliyor. Kamu satışı başladığından beri, LAND arsaları daha geniş perakende oyuncu ve yatırımcı kitlesi tarafından da satın alındı.

Yeni yatırımcılar, MetaGods'ta LAND'i 3 yıldan fazla bir süre elinde tutmak amacıyla satın aldı. Geleneksel pazarlardan yatırımcıların MetaGods'ta bir ARAZİ'ye sahip olması, gerçekten endüstrinin artan olgunluğunu gösteriyor ve MetaGods'un uzun ömürlü olduğuna dair büyük bir işaret.

Birçok paydaş, yatırımcı ve topluluk tarafından MetaGods'a çok fazla güven olduğu açıktır. Son LAND satışının yardımıyla proje, oyunun istikrarlı bir şekilde gelişmesini sağlamak için fazlasıyla sermaye biriktirdi ve topluluğa geri vermek için çok sayıda kampanya, eşantiyon ve yarışma duyurdu.

ARAZİLERİN DEĞERİ

Arazi satın alımı yüzeyde biraz olaysız bir şey gibi görünse de, gerçekte MetaGods metaverse'de yapılabilecek en önemli yatırımlardan biridir. LAND'ın sahibi, MetaGods'un bir kısmına etkin bir şekilde sahip olur ve oyunun %100'ünün topluluk ve oyuncular tarafından sahiplenilmesine izin verir.

LAND'ler kaynak toplamak, ekonomik ve askeri yükseltmeler için binalar inşa etmek, NFT gücünü ve verimliliğini yükseltmek için kullanılabilir ve oyun loncalarına bu LAND'lerde kendi alt topluluklarını ve ekonomilerini inşa etmeleri için benzersiz fırsatlar sunar.

Bir savaş zindanında ölen bir oyuncu tarafından düşen ganimet, LAND'ın sahibine gider ve zindan sahipleri, oyuncuları zindanlarındaki görevlere gitmeye teşvik etmek için zindanın ve zindan patronunun çeşitli parametrelerini ayarlayabilir.

MetaGods'un bir kısmına ve metaverse'deki değerli bir mülkün bir parçasına sahip olmakla ilgilenenler için, MetaGods LAND'lerinin kalan %15'i hala herkes tarafından satın alınabilir. Her gün, her biri 4000 $MGOD veya 5 $BNB karşılığında 10 parsel alınabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ