“Yardımcı” 2022 NFT moda kelimesidir .

“Yardımcı” 2022 NFT moda kelimesidir .Birkaç ileriye dönük proje, oyunlaştırma ve token emisyon stratejilerini yol haritalarına entegre ederek Metaverse'e giriyor. NFT projeleri Metaverse'e girmeye hazırlanırken, görünüşe göre statik görüntülerinden fayda sağlayan entegre mekaniklere dönüyorlar.

Özellikle, Bored Ape Yacht Club toplam hacmi 1 milyar doların üzerinde topladı ve bir mobil oyna ve kazan oyununu duyururken, diğer primat projeleri CyberKongz ve SmolBrains koleksiyonlarına yeni oyunlaştırma özelliklerini duyurmaya ve entegre etmeye devam ediyor.

Yatırımcılar, yalnızca güçlü topluluklara ve faydaya sahip projeleri aramakla kalmıyor, aynı zamanda teknik yeteneklerin de listede üst sıralarda yer aldığı görülüyor. Bu fikir, Cool Cats'in Cool Pets koleksiyonunun lansmanı ile arka arkaya hıçkırıklar yaşamasından sonra belirgin hale geldi ve o zamandan beri sahipleri ortaya çıkmayı beklerken düşüş trendi içinde oldu.

Havalı Evcil Hayvanlar 7 günlük ort. fiyat / hacim.

Belki de NFT koleksiyonları olgunlaşıyor ve uzun vadeli yol haritalarında vaat edilenleri sunmaya odaklanıyor. 2022'de kendi topluluklarıyla değeri ve alaka düzeyini sürdürmenin yollarını aramaları da mümkündür.

Projeler Yardımcı Programı Kilitlemeyi Amaçlıyor

Sokaktaki haber, CyberKongz tarafından icat edilen bir deyim olan “play-and-collect” adında dikkat edilmesi gereken yeni bir terim olduğudur. CyberKongz, bir token oluşturma mekanizmasını NFT'lerine ve bir üreme mekanizmasına entegre eden ilk koleksiyondan biridir. Yönetim tokeni BANANA, kullanıcıların NFT'lerini kişiselleştirmeleri ve BebeKongz'u üretmeleri için bir yol olarak tanıtıldı.

Benzer bir şekilde, Franky Nines'in SupDucks PFP koleksiyonu, koleksiyoncuların bir MegaToad oluşturmak için malzeme satın almak için kullandıkları yardımcı program simgesi olan VOLT'u üretir. Bir token mekanizması ve modeli entegre ederek, projeler aynı zamanda istifleme ve tutma deneyimini oyunlaştırıyor.

BebeKongz sahiplerini teşvik etmek ve onlara fayda sağlamak için CyberKongz, her bir oluşumun veya BebeKong'un bir CyberKongz VX için kullanılabileceğini duyurdu. CyberKongz VX, koleksiyonun tam gövdeli, 3D pikselli versiyonlarıdır.

15 Ağustos 2021'de piyasaya sürülmesinden bu yana, CyberKongz VX'in günlük ortalama fiyatı, 7 günlük ortalama 3.5 Ether (9.377.41 $) ile ince bir 2.4 Ether (6.430.22 $) seviyesinde oturarak yaklaşık %193 arttı. CyberKongz oyun içi Jungle Adventure'a girerken yardımcı oldular.

CyberKongz VX 7 günlük ort. fiyat / hacim

Orman Macerası, sahiplerinin özel NFTS ve BANANA ödül havuzları için kullanılabilecek Kongnium Cevheri'ni (ERC-1155 jetonu) toplamak için CyberKongz VX'lerini iyi bir şekilde kullanmalarını sağlayacak.

CyberKongz ekosistemindeki çal ve topla ile ilgili genel tema, koleksiyondaki her parçanın fayda sağlamada önemli bir rol oynayacak şekilde tasarlanmasıdır. Artık parçalar sadece estetik olarak hoş değil, aynı zamanda servis edilebilirliğe de sahipler. CyberKongz, NFT'lerine yardımcı olmak için oyunlaştırmaya odaklanan tek koleksiyon değil; Cool Cats'in tomurcuklanan koleksiyonu Cool Pets, oyun içi token ALTIN kazanabilecek. ALTIN'ı talep etmek için kullanıcıların, Cool Cats'in yakında günlük olarak üreteceği SÜT'e sahip olmaları gerekir.

Oyunlaştırmanın ötesinde, diğer projeler bir topluluk-kolektifinin fayda kadar değerli olduğunu keşfetti.

Topluluk İçin, Topluluk Tarafından Oluşturuldu

Treasure.lol evreni üzerine inşa edilen ve Treasure DAO tarafından oluşturulan SmolBrains, bir taban projesinin özüdür. Proje, birincil PFP'si dinamik olarak değişen Arbitrum ağı üzerinde geliştirilmiş bir NFT oyunudur.

SmolBrain, kazığa bağlandığında zekasını ve beyin boyutunu artırmaya başlayan mutlu bir şanslı maymun olarak başlar. Her IQ kilometre taşı, bir kullanıcının Smolville'deki arazisinde kullanıcıları NFT'lerini stake etmeye teşvik eden yeni bir özelliğin kilidini açar.

Smolbrains topluluğu mecazi ve kelimenin tam anlamıyla aya gitti, mevcut taban fiyatı 2.525 MAGIC (10.065 $) ve şu anda 13.742'den 180'den azı listeleniyor, bu da Smolville ekosistemine inanan birçok koleksiyoncu, oyuncu ve DeFi uzmanı olduğunu gösteriyor.

SmolPets ayrıca her SmolBrain ve SmolBody sahibi için sahneye çıktığı için evcil hayvanlar mevsiminde görünüyor. DeadFellaz, daha yeni DeadFrenz koleksiyonunu piyasaya sürerken, sürü ekosisteminde gelecekte fayda sağlaması planlanıyor.

Güçlü topluluklar, genellikle belirli koleksiyonların popüler olmasının ve başarılı sayılmasının bir nedeni olarak belirtilir. Bununla birlikte, güçlü topluluklar, ilk sermaye yatırımları için bir tür getiri elde etmelerini sağlamanın yollarını da arıyorlar ve haklı olarak.

Bazı NFT yatırımcıları için , sanat eseri satın almak sadece bir sermaye yatırımından daha fazlasıdır. Topluluk üyeleri, zamanlarını ve yeteneklerini proje girişimlerine yatırıyor ve buna karşılık geliştirme ekipleri, projenin değerini korumak ve artırmak için üyelerinin dikkatini çekme ve sürdürme konusunda stratejiler geliştiriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ