Facebook geçtiğimiz günlerde Metaverse’ü ilan etti.

Facebook geçtiğimiz günlerde Metaverse’ü ilan etti. Sanal dünyada artık her türlü ortamın olacağı anlamına gelen gelişmeyle birlikte artık yeni bir dünyanın kapıları aralanıyor diyebiliriz.

Her ne kadar başlangıç aşamasında olsa da ilerleyen yılların artık puzzle’ın bir araya geleceği ve bu alanda dünyadaki bütün nesnelerin, bütün markaların Metaverse alanına taşınacağının , orada yeni bir hayatın ve ticaretin başlayacağını ifade edebiliriz.

Gelelim kripto paralara. Puzzle’ın parçaları birleşiyor dedik. Evet, bu parçalar birleştikçe Metaverse alanında her şeyin kripto paralar üzerinden döneceğini görüyoruz. Bu durum muhteşem bir kullanım alanı sunuyor kripto paralara.

Örneğin, bir ayakkabı üreticisisiniz. Bir markanız var. Bu markayı Metaverse alnına taşıdınız. Ürettiğiniz yani gerçek dünyada ürettiğiniz her ürünü Metaverse alanına taşıdığınızda ürününüzün satışı orada gerçekleşecek. Her şey kayıt altında olacağından hırsızlık,dolandırıcılık söz konusu olmayacak.

Masa tenisi karşılaşmasını yapabilecek, futbol tutkusunu orada tadabilecek, olimpiyata katılabileceksiniz. Kağıt para burada kullanılmayacak ama kripto paraların önü giderek daha da açılacak. Bu durum kripto paraların fiyatlarına olumlu yansıyacak. Çünkü Metaverse alanında kullanacağınız her şey kripto paralarla olacak. Meteverse’ü ve gelişmelerini muhakkak takip edin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ