Yerleşik Premium Bilim Kurgu NFT'lerine sahip klasik uzay nişancı oyununu içeren Galaksiler arası bir metaverse olan Space Falcon,

Yerleşik Premium Bilim Kurgu NFT'lerine sahip klasik uzay nişancı oyununu içeren Galaksiler arası bir metaverse olan Space Falcon, çok stratejili bir kripto yatırım ve danışmanlık firması olan Peech Capital ile stratejik bir ortaklık duyurdu. Peech, en başından beri, Space Falcon'a pazarlama çabalarında yardımcı olacak ve ekosistemi besleyecektir. Peech Capital, pazarlamadan geliştirmeye kadar sürecin tüm aşamalarına katılarak dijital varlık şirketlerinin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur. Space Falcon, geleneksel oyun endüstrisini bozmak için blockchain teknolojisini kullanma hedeflerinde son derece motive olmaya devam ettiğinden, Space Falcon bu işbirliği için gerçekten heyecanlı.

Hızlı ve düşük maliyetli işlemler için Solana Ekosistemi üzerine kuruludur ve oyuncunun uzay keşifleri için yıldırım hızında bir deneyim sağlar. Space Falcon ayrıca, merkezi olmayan bir dünya yaratmak için işbirliği yapmaya kendini adamış bir risk sermayesi şirketi olan ZBS Capital ile stratejik bir işbirliğine girdi. ZBS Capital'in anlatımı 2017'de bir ICO patlamasıyla başlıyor ve bu güne kadar devam ediyor.

"GameFi" kelimesi, blok zinciri tabanlı oyun ile merkezi olmayan finansın kaynaşmasını ifade eder. Blockchain oyunlarının uzun süredir var olmasına rağmen, GameFi henüz zirveye ulaşmamış nispeten genç bir alandır. GameFi, Web 3.0 ekosistemindeki oyuncular, yatırımcılar ve yatırımcılar gibi pek çok faktörü, hepsinin katılabileceği bir konum sağlayarak birbirine bağlar. NFT'ler blok zinciri oyunlarına dahil edildi ve oyuncuların oyun varlıklarına sahip olabileceği ve satabileceği tam teşekküllü bir ekonomi ile sonuçlandı. NFT'ler örneğin bir oyuncunun oyun içi avatarı, kıyafetleri veya diğer oyun aksesuarları olabilir. Çoğu oyun, oyuncuların bu benzersiz nesneleri alıp satabilecekleri ve para kazanmalarına olanak tanıyan bir dijital pazar yeri sunar. Oyna-kazan (P2E) sistemi bu modele verilen isimdir.

Space Falcon GameFi Endüstrisini Devralabilir

Space Falcon metaverse, yüz yıla yayılan iki oyundan ve iki farklı perspektiften oluşur:

Klasik 1980'ler tarzı retro uzay keşfi

Fütüristik 2080 temalı galaksiler arası seyahat

Oyunun büyük stratejisi, kozmosta yürüyüş yapan ve oyun içi seviyeleri tamamlayarak ve kozmik yolculukları boyunca NFT'ler toplayarak bir imparatorluk inşa eden "Falconians" ı içerir.Web tabanlı P2E mini oyununda, kullanıcılar, iki nesil arasında seyahat etmek için sıvı altın gibi NFT varlıklarını tüketerek, tamamen farklı iki zaman dilimine bölünmüş on ilginç görevden oluşan bir dizi oynayacak. Falcon Lider Tablosu, çaylak oyuncular için basit bir bilgi sunumu Oyunlarını geliştirmek ve daha fazla para kazanmak için kullanıcıların puanlarını genel aktiviteye göre hesaplamasına ve haftalık olarak ödüllendirmesine izin verecek.

Space Falcon, blok zinciri oyuncularının görevleri tamamlama ve yıldız NFT'leri kazanırken galaksiyi kapsayan bir imparatorluk inşa etme arayışlarında iki evrende seyahat etmelerine izin veriyor. Proje ayrıca çok özel nedenlerle Ethereum veya Binance Akıllı Zincir yerine Solana'yı seçti. Solana blok zinciri, yüksek hızlı, sansüre dayanıklı, düşük maliyetli ve açık altyapı işlemleri sunar. DeFi işinde şüphesiz en umut verici ağdır. Bu nedenle Space Falcon oyununun 250'den fazla hizmet ve 500'den fazla dApp içeren Solana ekosisteminde geliştirilmiş olması şaşırtıcı değil.

Blockchain teknolojisi, sanal gerçeklik oyunları, kripto para birimi, jetonlar, sanat ve hemen hemen her şey gibi dijital içeriğin oluşturulmasını sağlar. Bu kreasyonlar gelecekte kripto para kazanmak için daha da geliştirilebilir ve satılabilir. Meta veri tabanında, dijital alemde avatarlar, araziler, bakkaliye ve hizmetler satarak para kazanabilirsiniz. Oyuncuların çoğu zaten blok zincirinde 'kazanmak için oyna' oyunları oynayarak bundan kazanç sağlıyor. Kızma Birader, masa tenisi ve bilardo gibi geleneksel oyunlarımızın çoğu artık cep telefonlarında kullanılabilirken, oyuncuların kendileri için sanal dünyalar yaratabildikleri Roblox gibi oyunları düşünün.

Space Falcon Oyuna Gerçek Bir Adem-i Merkeziyetçilik Getiriyor

Merkezi olmayan oyun, Space Falcon için çok önemli. Gezegenler, roket gemileri, silahlar ve bir dizi başka şey oyun evrenini oluşturuyor. Bunların her biri Fungible Token (NFT) olabilir. Oyuncular ve hatta yaratıcılar NFT'lerini Space Falcon'un kendi pazarında iyi bir fiyata satabilirler. Kullanıcıların oyunun SciFi evreninde neredeyse her şeye sahip olabilmelerinin yanı sıra, şaşırtıcı bir başka gerçek de, kullanıcıların NFT kazanabilecekleri yöntem çeşitliliğinin sınırsız olmasıdır.

Bir P2E oyunu olmasına rağmen Space Falcon ekibi, oyuncuların kapsamlı bir oyun deneyimi yaşamasını sağlamak için büyük çaba sarf etti. Görseller çarpıcı ve oyun sizi suskun bırakacak. FCON, Space Falcon için yardımcı program simgesidir. SciFi tokenleri, oyundaki ödüller için ödünç alınabilir veya stake edilebilir. Ayrıca oyunun ekosisteminin içinde ve dışında takas edilebilirler.

Space Falcon'dan kar elde etmek için yöntemler var. Başlamak için, oyuncular oyunu oynayarak (Falcon Missions) puan kazanabilir ve puan tablosuna göre ödüllendirilebilir. Öte yandan, Uzay Gemileri, Silahlar, Gezegenler, Aylar ve Space Falcon'un parçası olan ve giderek değer kazanan diğer öğelerin bir koleksiyonu olan NFT'ler, kâr elde etmenin büyüleyici bir yoludur.

Space Falcon, hala erken aşamalarında olan ancak GameFi'yi bozma ve yakın gelecekte blok zinciri oyun alanındaki en önde gelen katılımcılardan biri olma yolunda olan umut verici bir girişimdir. Gezegenlerin, uzay gemilerinin ve galaksilerin eklenmesiyle Space Falcon, sanal varlıkları bir sonraki seviyeye taşıyor. Oyun içi öğeler söz konusu olduğunda, NFT'ler, kullanıcıların satın aldıkları, kazandıkları veya ürettikleri her şeye sahip oldukları ve kontrol ettikleri anlamına gelir. Bu, eşyanın nadir olduğunu kanıtlamaktan daha fazlasıdır; ayrıca belirsiz ölçeklendirmeye izin verir. Oyuncular, oyunun ilerleyen bölümlerinde gerekli olacak galaksiler, gezegenler, uzay gemileri ve diğer dünya dışı malları satın alabilecekler. Galaksiler arası varlıkların faydasını artırmak için oyun içi pazarda takas edilebilir olacaklar.

Space Falcon hakkında daha fazla bilgi edinmek içinSpacefalcon.io'yu ziyaret edin

Twitter : https://twitter.com/SpaceFalconIO

Telegram : https://t.me/spacefalconIO

Orta :https://spacefalconio.medium.com/

Anlaşmazlık: https://discord.gg/q5pupzKTaX

Duyurular : https://t.me/spacefalconofficial

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ