'Metaverse Tayland', sanal dünyada satın alabileceğiniz yeni Decentraland'ı piyasaya sürdü.

 'Metaverse Tayland', sanal dünyada satın alabileceğiniz yeni Decentraland'ı piyasaya sürdü. Ekamai bölgesinde kendi araziniz, sadece birkaç dolara (BUSD), Bangkok, Tayland'ın kalbindeki gerçek bir haritadan arazi satın alın!

Bu platformun kendisi genellikle ana özelliğin 'Kazanmak İçin Oyna' veya oynama ve para kazanma özelliği olduğunu vurgular; bu, göz önünde bulundurulması gereken birçok noktayı kapsar,

1. Ademi merkeziyetçilik

2. Varlık yönetiminde blok zincirinin kullanımı artık arazi ticaretidir.

3. Kendi Kendini Yöneten Dijital Kimliğin Kullanımı

4. Fiat para birimi yerine kripto para birimi kullanmak

5. NFT Kullanımı

6. Gerçek Tayland haritasından mekansal kullanım

Ekamai bölgesinde, aralarından seçim yapabilmemiz için pilot olarak yürütülen proje sayesinde. Geliştirme ekibi, bu platformun bize bir katman 2 dünyası verdiğini söyledi (gerçek dünyayı Katman 1 ile karşılaştırın), Katman 2'nin kendisinin şu anda hala işgal etmek için yeterli alana sahip olduğu. Ama gelecekte kesin değil. ve bir gün Altın lokasyon olabilir. Değer birkaç kat arttı. Gerçek dünyadaki arazi gibi 'talep arzı' mümkündür.

Güvenilirlik açısından 'Metaverse Tayland','A-Plus Fintech Pte. LTD. Singapurlu bir şirket tarafından pazarlanmaktadır. Metaverse Tayland ile ilgilenenler katılabilir.Sanal araziyi satın almak ve kendi yolunuzu inşa etmek için token BUSD veya MVP Coin kullanarak eğlenceye katılın.

Geliştirme ekibi, gelecekte 'Binayı araziye koyabilecek' veya ayrıntıları girebilmek için geliştirileceğini belirtti.  Dahil olmak üzere çeşitli binalar tasarlamak için tasarımcılara açık bir Creator sistemi olacak. Bu, Taylandlılar için kariyerleri teşvik etmek için gelecekte üniversiteler veya başka yerler ile birlikte yapılabilir. Veya geliştirme ekibinin örnek olarak verdiği gibi, günümüzün Evden Çalışma ihtiyaçlarını karşılamak için Gather.town gibi bir 'Sanal ofise' bağlanabilir. Şu anda, gerçek dünyaya paralel ikinci bir dünya olan 'Metaverse'e açılıyor. Ve 'Metaverse Tayland'da arazi satın almak sadece başlangıç olacaktır.

Bununla birlikte, geliştiricinin yukarıda özetlediği bu sadece bir ön hazırlıktır. Gelecekte, geliştirme ekibinin daha fazla geliştirme için hala çok yeri var. Sadece Blockchain dünyasında 'arazi satın alma' temeline sahip olmak iyi olurdu, değil mi? Erken alıma başlamışsak. fiyat yükselmeden ve daha fazlasına ihtiyaç duymadan önce!

Arazi, blok başına 3 BUSD veya 300 MVP Coin'den (+ BNB'de az miktarda gaz) başlayan fiyatlarla, blok başına 40x40 metre küçük 'bloklar' halinde satılacak, işlem başına 1-100 blok arasında değişen satın alımlarla veya sadece 3 dolardan başlayan fiyatlarla ve günde 3 turda saat 12.00'de satışa açılacak. / 05.00 pm./ 09.00 pm.(GMT+7),Bangkok Saati.Her turda sadece 15 dakika kullanılabilir

Binance Akıllı Zincir (BSC) blok zincirinde çalışır. Ticaret, satın alma işleminden sonra işlem ayrıntılarının BscScan'den görüntülenebildiği bir NFT özelliğidir. O arazi Cüzdanımıza bağlanacak (MetaMask gibi BSC'yi destekleyen bir cüzdan kullanabilirsiniz) ve ayrıca arkadaşlarınıza göstermek için “Facebook”umuza bağlanacaktır.

Göz Önünde Bulundurulması Gereken Çekirdek Proje

- Defi platformunda Canlı & Kazanç ve Gerçek iş kullanım senaryosunun bir sonraki bölümü

Metaverse Tayland Yol Haritası

  2021 - Lansman

- Beta Lansmanını Aç

- Al & Sat Özelliği

-Sadece Ekamai ve Thonglor

- MVP Coin ve BUSD'yi destekleyin

- Singapur'da denetlenmiş vergi ve danışmanlık hizmeti

Q3-2021

- Birleştirme / Bölme Arazi Özelliği

- Satın Alma Teklifi İşlevi

- Haritalarda 2D/3D Model

- Yönetim Simgesi Duyurusu

- Stabil Coin Duyurusu

- Kullanıcı Profili

- Yeni Ortaklık

- CEX'te listeleme

- Corpxservice İş Sanal Ofisi

Q4-2021

Arsa Üzerinde DeFi Özelliği

- 2D/3D Modeli Güncelle

- Yeni Ortaklık

- Vaka Yönetim Simgesini kullanın

- CEX'te Yeni Liste

- Coingecko, CMC'de listeleme

- İş Forumu İşlevi

Q1-2022

- Certik tarafından denetlendi

- CEX'te Yeni Liste

- Yeni güncelleme Özelliği

- Yeni Ortaklık

- Morison Küresel İş Ortaklığı

Q2-2022

- Yeni Ortaklık

- Büyük Güncelleme 3D Oyun Motoru

- Offshore Kuruluş Hizmeti

Q3-2022

- Metaverse Küresel

Daha fazla bilgi için

Web sitesi: https://metaversethailand.io/

Telegram: https://t.me/mvpcoinen

________________________________________________________________________

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ