Geçtiğimiz günlerde Paris Hilton’un Metaverse’te bir parti düzenlediği ile ilgili olarak bir haber yapmıştık.

Geçtiğimiz günlerde Paris Hilton’un Metaverse’te bir parti düzenlediği ile ilgili olarak bir haber yapmıştık. Paris Hilton bu hamlesiyle Metaverse’te parti veren ilk ünlü olmuş durumda. Hatırlayacaksınız, Paris Hilton verdiği bu partiden tam tamına 700 bin dolar kazanmıştı.

Bu partinin ne anlama gelebileceğini biz de sizler için yorumlamaya çalıştık. Tabi yorumumuza geçmeden önce partiye katılan Tali Fraser’in metaverse’te ne yaşadıklarına bir bakalım.

Fraser, Paris Hilton’un Beverly Hilss’deki malikanesinin önünde kolunda yeni bir Gucci marka çanta ile parlak pembe Bentley marka aracından indiğini ve bunların hepsini bu gece için satın aldığını vurguluyor. Fraser, kendisinin o esnada aslında partinin yapıldığı evden 9 bin kilometre ötede, Londra’daki evinin mutfağında oturduğunu belirtiyor.

Partinin bir partiden artık çok daha öte bir anlam ifade ettiğini belirtelim. Yeni bir trend ile karşı karşıyayız. Bir gerçek daha var. o da bu yeni trendin henüz daha başlangıç aşamasında olduğu.

Paris Hilton’un düzenlediği bu partiden ilham alacak pek çok ünlü ilerleyen günlerde Metaverse’te eminim, parti vereceklerdir. Ayrıca bu hamle ile yeni organizasyonların kapısı da aralanmış olacaktır.

Yeni ve heyecan verici bir alan ile karşı karşıyayız. 2022 ve ilerleyen yıllarda daha çok konuşacağız Metaverse’ü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ