Kripto para piyasasında Metaverse rüzgarı esmeye devam edecek gibi duruyor.

Kripto para piyasasında Metaverse rüzgarı esmeye devam edecek gibi duruyor. İlginç olan ise dünyadaki yatırımlarının aynısının sanal gerçeklik alanına taşınmasına şahitlik etmemiz.

2022'ye girmişken yeni yılın yeni umutlarla birlikte belki de yeni söylemlerle birlikte bizlere ümit aşıladığını belirtmek gerekiyor. Metaverse işte bu yeni ümitlerden. Alımlar şimdiden başladı. Arabalar alınıyor. Yatlar , daireler, arsalar ve hatta tarlalar.

Metaverse yeni bir dünya olarak son derece ilgi çekici bir atmosfer ortaya koyuyor. Avatarlar ile yani insan ötesi kimliklerle yer alınan bir dünya. Ve bir gerçeklik olarak herkes bu dünyada yer alacak.

Kimileri bu dünyayı kapitalizmin en yüksek burcu olarak ifade edebilir. Ancak şimdilerde ufak rakamlara tarlalar almak mümkün. Neden mi tarla? Tarımın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Aynı şey Metaverse'te de geçerli olacak.

Hatırlayın o İstanbul'un 30-40 sene önceki tarlalarını. Şimdilerde o tarlaların yerinde birçok gökdelen yer alıyor. 30-40 sene dedim ama Metaverse alanı için bu süre belki de çok kısa olacak.

Yatırım tavsiyesi sunmuyoruz elbette. Ancak geleceğe dair fırsatlardan da okuyucularımızı bilgilendirmek istiyoruz. Metaverse alanını takip etmekten geri kalmayın derim.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ