MEXC Global, Japonya, Kore ve Endonezya'daki kullanıcılara birden fazla ödeme ve ödeme yöntemi sağlamak için önde gelen fiat kripto ödeme ağ geçidi sağlayıcısı Alchemy Pay (ACH) ile işbirliği yaptı.

MEXC Global, Japonya, Kore ve Endonezya'daki kullanıcılara birden fazla ödeme ve ödeme yöntemi sağlamak için önde gelen fiat kripto ödeme ağ geçidi sağlayıcısı Alchemy Pay (ACH) ile işbirliği yaptı.

Önde gelen dijital varlık ve kripto para ticaret platformu MEXC Global, Japonya, Kore ve Endonezya'daki kullanıcılara çoklu ödeme ve ödeme yöntemleri sağlamak için önde gelen fiat-kripto ödeme ağ geçidi sağlayıcısı Alchemy Pay (ACH) ile işbirliği yaptı. Ortaklık, Endonezyalı kullanıcıların banka hesaplarına para çekmelerine ve Japonya ve Kore'de Visa ve Mastercard aracılığıyla para yatırmalarına olanak sağlayacak.

Endonezya, Geçtiğimiz Yıl İçinde Bir Kripto Etkin Noktası Haline Geldi

Endonezya geçen yıl içinde bir kripto etkin noktasına dönüştü ve MEXC Global artık Alchemy Pay'in çoklu kanallarından yararlanarak müşterilere oradaki herhangi bir borsada eksiksiz bir hizmet sunabiliyor. Alchemy Pay'in yerel itibari ödeme kanalları, bankaya para çekme özelliğinin yanı sıra sanal hesap ödemelerini de içerir, böylece kullanıcılar banka havalesi yoluyla MEXC Global hesaplarına para yatırabilirler. GoPay, OVO, Dana, LinkAja, ShopeePay ve BCA Mobile mobil cüzdanları da artık sınırlı meblağlar için kullanılabilir.

Alchemy, Kripto ve Fiat İçin Açık ve Kapalı Rampalar Sağlar

Alchemy Pay, kripto para birimleri ve fiat para birimleri arasında kesintisiz hareket için açık ve kapalı rampalar sağlamasıyla bilinir ve son 12 ayda endüstri için bir köprü hizmeti olarak kripto alanında giderek daha fazla öne çıkmıştır. Kriptonun en büyük borsalarından biriyle işbirliği yapmak, ileriye doğru atılmış başka bir adımı temsil ediyor. CEO John Tan, “Artık Japonya ve Kore'de gerçek bir dayanak kazanıyoruz ve Endonezya'daki operasyonel hizmetlerimize katkıda bulunuyoruz. Bu pazarlardaki kripto ödeme ağımız, ortaklara sunabileceğimiz hizmetler gibi buradan genişlemeye devam edecek.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ