NFT'lerin büyüme dalgası 2022'de hala devam ediyor. Kripto topluluğunun ilgisi GameFi veya Metaverse gibi modaya uygun kavramlar tarafından yönlendirilirken, NFT'lere olan ilgi her zamanki gibi yüksek olmaya devam ediyor ve yayınlanan NFT koleksiyon


NFT'lerin büyüme dalgası  2022'de hala devam ediyor. Kripto topluluğunun ilgisi GameFi veya Metaverse gibi modaya uygun kavramlar tarafından yönlendirilirken, NFT'lere olan ilgi her zamanki gibi yüksek olmaya devam ediyor ve yayınlanan NFT koleksiyonları giderek daha fazla dikkat çekiyor.

Şimdiye kadar satılan en pahalı NFT, 91 Milyon Dolarlık bir fiyatla “The Merge” idi ve NFT'nin popülaritesi arttıkça bu rakamın aşılması an meselesi olacak.

NFT Index Token, birden fazla NFT'den oluşan belirli bir varlık paketinin performansını izleyen, endeks tabanlı yenilikçi bir ETF'dir. MEXC aslında değeri destekleyen bir NFT satın alacak ve ardından bu özel “NFT Index Token” serisinden 100 adet çıkaracaktır.

Örneğin, bir trader MOON isimli belirli bir NFT'nin ayda 50 ETH'ye çıkacağına inanıyorsa, bu NFT'nin taban fiyatı neredeyse 150.000 Dolardır.

NFT Index Token kullanarak, trader 1000 $ nMOON (MOON Endeks tabanlı token) satın almak için yaklaşık 1000 $ harcayabilir ve ardından NFT'yi çekebilir ve OpenSea veya diğer NFT pazarlarında satabilir.

Alternatif olarak, traderlar, bu endekse dayalı tokenin fiyatına karşılık gelen gerçek NFT'ye göre düşük değerde olduğunda düşüşü satın alabilir ve ralliyi başlatabilir , akıllı tradeler bu üründen bu şekilde kar elde eder.

NFT Index Token sahipleri, orjinal NFT'lere airdrop yapıldığında da airdop alabilirler; bu, varlık paketi proje ekibinden airdrop aldığında, sahiplerin belirli miktarda airdrop token alabileceği anlamına gelir.

MEXCCMO'su Antonio Wu, ürün hakkında şunları söyledi: “NFT Index Token ürünü, MEXC kullanıcılarının NFT ticaretinde zahmetsizce ve uygun fiyata yer almaları için yeni bir seçenek sunuyor. MEXC, yenilikçi varlıkları piyasaya sürmeye ve kullanıcıların gelecekte daha fazla Moonshot fırsatı bulmalarına yardımcı olmaya devam edecek.”

Her zaman olduğu gibi,MEXC, topluluğun ve kullanıcıların değerlerini ve çıkarlarını temsil eder. Daha yenilikçi ürünlerin ortaya çıkmasıylaMEXC, yeni nesil dijital varlık tasak platformu olarak liderliği almaya hazır.

Bizi izlemeye devam edin ve MEXC'in NFT Index Tokeni hakkında daha fazla bilgi edinin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ