Miami sakinleri, Belediye Başkanı Francis Suarez'in Miami Coin'inin başarısı sayesinde yakında ücretsiz Bitcoin içeren bir cüzdan alabilirler.

Miami sakinleri, Belediye Başkanı Francis Suarez'in Miami Coin'inin başarısı sayesinde yakında ücretsiz Bitcoin içeren bir cüzdan alabilirler.

Miami'nin profesyonel kripto belediye başkanı Francis Suarez, şehrinin kripto projesi Miami Coin'in elde ettiği iyi sonuçlar sayesinde şehrinin sakinlerine ücretsiz Bitcoin vermek için bir program üzerinde çalıştığını duyurdu. CoinDest TV'ye verdiği röportajda Belediye Başkanı, Miami Coin'in getirisinin bir kısmını Miami halkına dağıtmanın bir yolunu aradığını açıkladı.

Miami Coin Projesi, Bitcoin ‘e Maruz Kalmanın Yolunu Açıyor

Miami Coin, stratejik projeleri finanse ederek şehrin gelişimini artırmaya çalıştı. Teknik kısım, başlangıç CityCoins'in sorumluluğundadır. Aynı zamanda, idari ve siyasi yönler doğrudan Miami şehri tarafından yönetilmektedir. Şimdiye kadar Suarez, Miami Coin tokenlerinin satışından yaklaşık 21 milyon dolar topladığını iddia ediyor. İnsanlar temel olarak token satın alır ve onları stake ederek karşılığında ödüller kazanır. Gelecekte, Miami Coin sahipleri yatırımlarıyla ilgili belirli avantajlar elde edebilirler. Öte yandan, tokenin tek sağlayıcısı olduğu için şehir kâr ediyor.

Miami Belediye Başkanı, Sakinlerine Bitcoin Dağıtmak İstiyor

Francis Suarez, Miami Coin'in getirilerinin bir kısmını sadece Miami Coin sahiplerine değil, Miami'deki herkese bir Bitcoin cüzdanı atayarak ve pasif gelir olarak bazı coinler vererek daha geniş bir gruba dağıtmak istiyor. Sakinlerimiz için dijital cüzdanlar oluşturacağız ve onlara doğrudan MiamiCoin'in getirisinden Bitcoin vereceğiz" dedi. Şimdilik, “Miami halkının” seçmen, vergi mükellefi, sakin veya diğer bazı kriterleri karşılayanlar olup olmadığı konusunda bir anlaşma olmadığı için hediyeyi kimin alacağını belirleme mekanizması kararlaştırılıyor. Suarez, uzun süredir Bitcoin ve kripto para birimlerinin vokal destekçisi olmuştur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ