Proje, blockchain'in Proof-of-Stake mekanizmasına geçişinin ardından bu yılın Kasım ayında Ethereum'da başlatılacak.

Miami Şehri, Mastercard ve TIME ile NFT

Proje, blockchain'in Proof-of-Stake mekanizmasına geçişinin ardından bu yılın Kasım ayında Ethereum'da başlatılacak. Yayına göre, NFT, şehrin 56 mil karesini temsil eden 56 yerel sanatçı tarafından tasarlanacak.

@CityofMiami'yi #web3'e getirmeye yardımcı olmak için @FrancisSuarez, @VentureMiami, @Mastercard ve @Salesforce ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz!

Bu girişim, Miami'deki yerel sanatçıları ve hayır kurumlarını benzeri görülmemiş şekillerde destekleyecek!

Daha fazla bilgi edinin ⤵️https://t.co/G8Sp35FLtz

— TIMEPieces ⏰ (@timepieces) 28 Temmuz 2022

Ortaklığın bir parçası olarak Time, Miami'nin NFT geliştirme stratejisini belirleyecek ve bu Time Mastercard, NFT sahipliği ve özel bir şehir turu programı gibi ayrıcalıklı avantajlar sağlayacak. Bu arada Salesforce, NFT bulutu aracılığıyla NFT'lerin basımı ve satışını üstlenecek ve yeni ürün kapalı beta aşamasında.

Time Başkanı Keith Grossman, projenin önde gelen markaları ve kuruluşları Web3'e getiren yeni bir girişimi temsil ettiğini ve Time'ın diğer kuruluşların NFT projesini uygulamalarına yardımcı olan ilk adımı olduğunu söyledi.

Bitcoin için “sonsuz” tutkusu olan El Salvador Başkanı Nayib Bukele gibi, Belediye Başkanı Suarez de mevcut kripto piyasası hakkında biraz şüpheci görünmüyor. O kendinden emin:

“Miami her zaman Web3 devriminin ön saflarında yer aldı. Mevcut işletmelerimizi desteklemek, yeni işletmeleri çekmek, sermaye artırmak ve bu harika şehri ziyaret eden vatandaşları ve insanları eğitmek için bu yeni teknolojileri kullanmaya devam edeceğiz.”

Bundan önce Miami, Bitcoin'leri tüm uygun sakinlere ücretsiz olarak vermeye karar vermeden önce geçen Ağustos ayında MiamiCoin'i (MIA) başlattı. İki ay sonra, MIA şehir için 8 milyon dolar gelir getirdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ