E11even Miami, 23 Nisan'daki salgın sonrası yeniden açılışının bir parçası olarak Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinde ödemeleri mümkün kılıyor.

Miami

E11even Miami, 23 Nisan'daki salgın sonrası yeniden açılışının bir parçası olarak Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinde ödemeleri mümkün kılıyor.

Bitcoin Kabul Ediliyor

Miami'deki bir gece kulübü, bir ödeme şekli olarak Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimlerini kabul ederek COVID-19 ile ilgili bir yıldan fazla bir süre kapatıldıktan sonra geri dönecek şekilde ayarlandı.

Lüks gece kulübü E11even Miami Salı günü, yakında masa, içecek, mal ve diğer hizmetler için ödeme olarak kripto para birimini kabul etmeye başlayacağını duyurdu. Resmi açıklamaya göre, desteklenen kripto para birimleri listesi Bitcoin, Bitcoin Cash (BCH), XRP ve Dogecoin (DOGE) içerecek.

E11even, yeni ödeme yöntemini sağlamak için büyük bir kripto para işleme şirketi ile ortaklık kurdu, ancak ödeme işlemcisinin adını belirtmedi.

E11even yaratıcısı ve CEO'su Dennis DeGori, "Miami'nin teknoloji patlamasının sorumluluğunu yöneten Belediye Başkanı Francis Suarez ile kripto para biriminin muazzam büyümesi ve alaka düzeyiyle birleştiğinde, konuklarımıza geceleri için ödeme yapma seçeneği olarak kripot para birimlerini tanıtmanın mantıklı olduğunu hissettik. E11even kendini her zaman alanın önünde olmaya adamıştır ve biz kripto para biriminin kalıcı olduğuna inanıyoruz." açıklamasında bulunuyor.

Miami Herald'a göre, kripto ödemeleri, kulübün COVID-19 salgını nedeniyle Mart 2020'de E11even'in kapatılmasının ardından 23 Nisan'da salgın sonrası yeniden açılmasının bir parçası.

Hareket, E11even için doğal bir adım olarak geliyor, çünkü bazı müşterileri kripto endüstrisine giderek daha fazla dahil oluyor. E11even operasyon ortağı Gino LoPinto, "Dünyanın her yerinden son derece gelişmiş bir müşterimiz var ve çoğu zaten kripto konusunda bilgili," dedi ve ekledi:

"Kripto para birimlerini bir ödeme şekli olarak kullanmak isteyen artan bir müşteri eğilimi görüyoruz. Bitcoin'e ödeme olarak izin veren gece kulüplerinin yakında bir gece hayatı endüstrisi normu olacağına inanıyoruz ve yolu açanların heyecanını yaşıyoruz. "

Miami'nin kendisi, Amerika Birleşik Devletleri'nde büyük bir kripto para dostu şehir olarak ortaya çıkıyor ve şehrin belediye başkanı Francis Suarez, Miami'yi ülkedeki kripto başkenti yapmak için kampanya yapıyor. Şubat ayında Suarez, Bitcoin'in şehir yönetiminin farklı bölümlerinde kabul edilebilir bir ödeme yöntemi olmasına izin veren resmi bir karar önerdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ