Kripto boğası Michael Saylor, Bitcoin'in herhangi bir hazine rezerv varlığı için gerekli olan bir emtia olduğunu söyledi.

Michael Saylor, Bitcoin

Son aylarda Bitcoin'in en sesli savunucularından biri olan MicroStrategy CEO'su Michael Saylor, kripto para birimini ana akım haline getirmeye destek oluyor. Bitcoin boğası, 2,5 milyon Twitter takipçisiyle bir video paylaştı; Bitcoin'in bir hazine rezerv varlığı olarak gerekli olduğunu söyledi ve bu da hükümetlerin, kurumların ekonomiyi büyütmek için dijital bir varlık olarak Bitcoin'i desteklemesini sağlayacak.

Bu haftanın başlarında Saylor, Bitcoin'in bir sonraki en iyi dijital emtia ağından 100 kat daha büyük ve tamamen benzersiz olduğunu tweetledi . Saylor'un Bitcoin hakkındaki görüşleri, SEC Başkanı Gary Gensler'in BTC'nin emtia durumunu onaylamasının ardından geldi.

Gensler, birçok kripto varlığının güvenlik özelliklerine sahip olduğunu gördüğünü ve Bitcoin'in halka açık bir şekilde bir emtia olarak adlandırma konusunda rahat olduğu tek kripto olduğunu da sözlerine ekledi. Topluluğun bir dizi tepkisi, Gensler'in yorumlarının aslında Bitcoin için yükseliş olduğunun anlaşılmasına yol açtı.

Videoda Saylor, Bitcoin'in herhangi bir hazine rezerv varlığı için gerekli olan bir emtia olduğunu söylüyor. Bu politikacıların, ajansların, hükümetlerin ve kurumların, ekonomiyi büyütebilecek ve mülkiyet haklarını ve özgürlüğünü herkese genişletebilecek bir teknoloji olarak Bitcoin'i desteklemesine olanak tanıyacaktır.

Saylor, kripto para biriminin hala erken aşamalarında olduğunu söylüyor ve hayatımızın en önemli icatlarından biri olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

Saylor, son aylarda Bitcoin'in en sesli savunucularından biri oldu ve şirketi MicroStrategy, yakın zamanda daha fazla Bitcoin satın alma planlarını duyurarak kendisini bir BTC güç merkezine dönüştürdü. Saylor, Bitcoin'i ana akım haline getirmeye yardımcı oluyor ve kripto para birimi hakkındaki görüşlerinin geleceği üzerinde büyük bir etkisi olacağı kesin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ