Popüler Hollandalı kripto para analisti Michael van de Poppe kısa süre önce 615.000'den fazla takipçisi olan Twitter hesabında, o anın en büyük iki kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile ilgili bazı tahminler yayınlarken, popüler altc

Michael van de Poppe Bitcoin İçin Yükseliş Öngörüyor

Popüler Hollandalı kripto para analisti Michael van de Poppe kısa süre önce 615.000'den fazla takipçisi olan Twitter hesabında, o anın en büyük iki kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile ilgili bazı tahminler yayınlarken, popüler altcoin'e de bakıyor.

Analist, konuşmasına üç kripto para birimi konusunda iyimser olduğunu ve önümüzdeki iki ay içinde yükselmesini beklediğini belirterek başladı. Şu tweeti attı:

Önümüzdeki 4-8 hafta içinde #Bitcoin'i 28K $'da, #Ethereum'u 1.500 $'da, $FTM'yi 0.45-0.55 $'da görmeyi bekliyoruz. Yaz rahatlama zamanı.

— Michaël van de Poppe (@CryptoMichNL) 8 Temmuz 2022

Van de Poppe, Bitcoin fiyatını izlerken, kralın madeni parasının 22.000 USD yakınındaki direnci kaldırmadan ve 28.000 USD hedefine doğru toparlanmadan önce 20.500 USD'de tekrar desteği test ediyor olabileceğini söyledi.

Ethereum fiyatına gelince, kripto stratejisti, önde gelen akıllı sözleşme platformunun 1.500 dolarlık hedefine doğru toparlanma zamanını beklediğine inanıyor.

Van de Poppe tarafından kapsanacak bir sonraki, analistin fiyat daha fazla yükselmeden önce hafif bir geri çekilme göreceğini söylediği Ethereum rakibi Fantom (FTM).

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ