Bitcoin vadeli işlem borsası Bakkt, Mike Blandina'yı şirketin yeni CEO'su olarak atadı. Mike, 1 Ocak 2020'den itibaren ABD Senatosuna katılacak olan Kelly Loeffler'in yerini alacak.

Mike Blandina, Bakkt

Intercontinental Exchange'in iştiraki Bakkt, Mike Blandina'yı şirketin yeni CEO'su olarak atadı. Kelly Loeffler, Georgia Senatörünün pozisyonunu üstlenmeye hazır olduğu için bitcoin vadeli işlem borsasından ayrılacak

Adam White, Bakkt’ın Başkanı Olarak Atandı

Bakkt'ın en başından beri COO’su olarak görev yapan Adam White, şirketin başkanı seçildi. Bu karar çok şaşırttı. Adam White, Coinbase'in Ekim 2018'de Bakkt'a katıldığı en eski çalışanlar arasındaydı. Mike Blandina, şirketin CEO'su olmadan önce ürün sorumlusu olarak görev yaptı. Ayrıca Google ve PayPal'da çalıştı.

Bakkt, Yüksek İşlem Hacmi Rapor Etmeye Devam Ediyor.

Bitcoin vadeli işlem platformu, yavaş bir başlangıçtan sonra olumlu bir ivme kazandı. ICE yan kuruluşu Kelly Loeffler'in önderliğinde birkaç yeni ürün de piyasaya sürdü. Şimdi Mike Blandina tüm yeni projeleri denetleyecek. Kelly Loeffler, 1 Ocak 2020'de georgia eyaleti senatörü olarak yemin edecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ