13 Mart Cuma günü, eski bir Goldman Sachs ortağı olan ve aynı zamanda Galaxy Digital'in Kurucusu, Başkanı ve CEO'su Michael Novogratz Bitcoin ile ilgili son düşüncelerini açıkladı.

Mike Novogratz: Bitcoin

13 Mart Cuma günü, eski bir Goldman Sachs ortağı olan ve aynı zmanda Galaxy Digital'in Kurucusu, Başkanı ve CEO'su Michael Novogratz Bitcoin ile ilgili son düşüncelerini açıkladı.

Novogratz bir süredir Bitcoin'in "dijital altın" olacağını söylüyor. Novogratz Bloomberg Television ile bir röportajda Şubat 2019'da Bitcoin hakkında "Geri çekilmeyeceğiz ... Geri öğüteceğiz."Bir sonraki çalışmada, Bitcoin'i diğer birçok kripto para biriminden ayıracaksınız ... Bence periyodik tabloda 118 element varsa, sadece altın, değer ... Bitcoin dijital altın olacak” demişti.

"egemen paranızın olduğu bir yer olacak. ABD parası değil. Çin parası değil. Egemen. Bu yüzden egemenlik çok pahalı. Çok pahalıya mal olmalı” vurgusu yapan Novogratz şu soruyu soruyor:

Btc, kötü şeylere karşı bir liman olmaktan, yıkanmaya ve bir risk varlığı gibi ticarete nasıl geçti? İşler geçen hafta olduğu gibi kötüden çok kötüye gittiğinde, yatırımcılar kaldırabildiği kadar hızlı kaldıracaklar. Diğer zararları telafi etmek için kar ayırıyorlar”

 Attığı tweette neredeyse Bitcoin'e olan tüm güvenini kaybetmiş gibi görünüyor. Bu yüzden bir güven oyunu ifadesini kullanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ