Mike Novogratz, CEO olarak "harika bir iş" yaptığını söyleyerek baltayı Brad Garlinghouse'a vuruyor ancak XRP'nin bir sorunu olduğu konusunda ısrar ediyor.

Mike Novogratz Ripple CEO

Mike Novogratz, CEO olarak "harika bir iş" yaptığını söyleyerek baltayı Brad Garlinghouse'a vuruyor ancak XRP'nin bir sorunu olduğu konusunda ısrar ediyor.

Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, Ripple CEO'su Brad Garlinghouse'un da dahil olduğu tüm XRP topluluğunu eleştirmeye başlattıktan sonra yüksek yol aldı.

Son Twitter dizisinde Garlinghouse'a övgüde bulundu, ancak yine de hem Ethereum (ETH) hem de XRP'nin "kanıtlama aşamasında" olduklarından bahsetti.

Twitter'da Kripto Patronları Serçe

Garlinghouse, XRP hakkındaki olumsuz yorumları için doğrudan Novogratz'ı arayarak kripto topluluğunu şok etti.

Novogratz, bir TD Ameritrade etkinliğinde seyircisine üçüncü büyük kripto para biriminin bu yıl kitlesel olarak "düşük performans" göstermesini beklediğini ve bunun için Ripple'ı suçladığını söyledi. Ancak Garlinghouse, BTC'nin 2019'da 20.000 dolara ulaşacağını tahmin ettiğinden Wall Street yöneticisinin "Nostradamus" olmadığını söyledi.

XRP'nin Hala Bir Sorunu Var

Novogratz Twitter'da bu kelime savaşını tasfiye etmeye çalışırken, XRP'nin Bitcoin'in gerisinde kaldığı konusunda ısrar etmeye devam etti, çünkü Ripple arzının "çok" sahibi.

Şirketin, gerçek ve ölçeklenebilir bir kullanım durumu üzerinde çalışırken tokenleri için rasyonel bir şekilde bir rasyonel dağıtım modeli benimsemesi gerektiğini önerdi.

Dördüncü çeyrekte Ripple, XRP satışlarını bir önceki çeyreğe göre yüzde 73 oranında azalttı.

"Yarışlara Kapalı"

Garlinghouse'un acımasız tweetine rağmen, Novogratz daha fazla fiyat tahmini yapmaktan çekinmedi. Bitcoin boğası, BTC 10.000 doların üzerine çıktığında piyasanın "yarışlara kapalı" olacağını öne sürdü.

 Ayrıca ETH'nin Eylül ayından bu yana ilk kez 200 doların üzerine çıktıktan sonra "daha büyük bir hamle" için konumlandığını tahmin etti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ