Önde gelen kripto para birimi ve dijital varlık firması Galaxy Digital, şartlı onayını Toronto Menkul Kıymetler Borsası'nda (TSX) işlem göreceğini duyurdu.

Mike Novogratz

Önde gelen kripto para birimi ve dijital varlık firması Galaxy Digital, şartlı onayını Toronto Menkul Kıymetler Borsası'nda (TSX) işlem göreceğini duyurdu. Kurucu ve genel müdür Mike Novogratz liderliğindeki kripto ticaret bankası, TSX şartlı onayının gerekliliklerine uymak kaydıyla bu çeyrekte bir giriş tarihi duyurmayı planlıyor.

TSX piyasa değeri ile dünyanın dokuzuncu büyük borsasıdır. Borsa Galaxy Digital'e dokunarak TSX Sandbox'a katıldı.

ABD'deki kripto para birimleri için en büyük ticaret masalarından birine sahip olan New York merkezli firma, dijital varlıklara ilgi artmaya devam ettikçe daha fazla yatırımcıyı hedefliyor.

Galaxy Digital'in sandbox'a katılmasına izin vererek, Kanada borsası, şirketin genişlemesini desteklemek için bir basın açıklamasına göre, halka açık artıştan kaynaklanan 10 milyon dolarlık düzenli liste ihtiyacından hazine feragat etti.

Galaxy Digital, sektördeki kapsamlı risk sermayesi ve kredi yatırımları portföyünün yanı sıra 110 milyon dolar değerinde yaklaşık 13.000 BTC'lik çekirdek bir Bitcoin pozisyonuna sahip.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ