Polygon Labs, önde gelen Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) platformu Salesfores ile yeni bir ortaklığı duyurarak bir başka stratejik hamle daha yaptı.

Milyar Dolarlık Yazılım Şirketi, Token Tabanlı Sadakat Programları Sunmak İçin Polygon İle Ortak Oldu – Bu, MATIC

Polygon Labs, önde gelen Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) platformu Salesfores ile yeni bir ortaklığı duyurarak bir başka stratejik hamle daha yaptı.
Ortaklık, Salesforce müşterilerinin müşterileri için sadakat programları tasarlamasına olanak sağlamak üzere tasarlanmış bir NFT yönetim platformu olan Salesforce Web3'ü tanıtıyor.

Polygon, fintech dünyasındaki farklı platformlarda ortaklıklar kurarak ağ erişimini ve kullanılabilirliğini genişletiyor. Bu kez Polygon, müşteri tabanına token tabanlı sadakat programları sunmak için lider Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) platformuyla bir ortaklık kurdu.

Ortaklık, müşterilerine token tabanlı sadakat programları oluşturma konusunda yardımcı olmak için tasarlanmış, Salesforce'un kendi Web3 platformunu tanıttı. Salesforce Web3'ü kullanan müşteriler, müşteri verilerine gerçek zamanlı olarak erişebilir, Blockchain faaliyetlerini kontrol edebilir, ayrıca NFT'leri basabilir ve ticaretini yapabilir.

Salesforce'un 0xPolygon'da başladığını paylaşmaktan heyecan duyuyoruz! Salesforce, müşterilerinin belirteç tabanlı sadakat programları oluşturmasına yardımcı olmak için yönetim platformuyla müşterilerinin Polygon'a katılmasına yardımcı olacaktır.

Ryan Wyatt, Salesfore'un müşterilerinin çoğunun zaten Ethereum veya Polygon kullandığını belirttiğini gözlemlerken tweet attı.

Bir medya kuruluşuna konuşan Salesforce Web3 Genel Müdürü Adam Caplan, pazar politikaları ve kuralları geliştikçe lider markalar için kripto para cüzdanlarının önemini vurguladı. Adam Kaplan dedi ki:

En ilginç ve güçlü şeylerden biri birinci taraf verilerine erişimdir, çünkü düzenlemeler değiştikçe ve Apple tanımlama bilgileriyle ilgili kuralları değiştirdikçe, Facebook ve markalar tüm bu parayı bu kuruluşların bazılarıyla harcamak istemezler; kripto cüzdanı gerçekten güçlü, böylece bir müşteriyle doğrudan etkileşim kurabilir ve bu birinci taraf verilerine erişebilirim.

Salesforce, NFT endüstrisindeki müşteriler üzerinde önemli bir etki yaratıyor
Amerikan bulut tabanlı yazılım şirketi Saleforce, dünya genelinde farklı marka ve işletmelerin pazarlama, satış, ticaret, hizmet ve BT ekiplerine yardımcı olan hizmetler sunuyor.

Polygon ile olan yakın tarihli ortaklığı, Haziran 2022'de NFT bulut pilot uygulamasını başlatmasından kısa bir süre sonra gerçekleşti. Salesforce, bu hareketin NFT bulut müşterilerinin marka hakkında tutkulu topluluklar oluşturmasına olanak sağlamayı amaçladığını duyurdu.

Amaç, NFT Cloud müşterilerinin marka konusunda tutkulu olan toplulukları yönlendirmesidir. Bu, müşteri olmaktan kitleye ve şimdi sahiplik unsuru nedeniyle gerçek bir topluluğa geçiş. Müşteriler, NFT bulutunu kullanarak NFT'leri basabilir ve satabilir. Lansman sırasında bulut, Crown Royal, Scotch & Soda ve oyuncak şirketi Mattel gibi birkaç seçkin müşteriye özel bir pilot program olarak kullanıma sunuldu.

Bahsi geçen müşteriler daha sonra, satışlarda önemli rakamlar kaydeden sınırlı NFT koleksiyonları başlattı. Mattel, 215.000 dijital araba NFT'si ile bir Hot Wheels NFT Garaj Serisini piyasaya sürmeye devam edecekti. Dizi 12 saat içinde tükenirdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ