Soros Fund Management CEO'su Dawn Fitzpatrick, Bitcoin'e yatırım yaptığını itiraf ediyor.

Soros Fund Management CEO'su Dawn Fitzpatrick, Bitcoin'e yatırım yaptığını itiraf ediyor.Kriptonun zaten ana akım haline geldiğini ve DeFi için kullanım durumlarına ilgi duyduğunu söyledi.

Gittikçe daha fazla milyarder, piyasa olgunlaştıkça kripto para vagonunun bir parçası olmaya devam ediyor. Son girişte, Soros Fon Yönetimi CEO'su Dawn Fitzpatrick, George Soros'un aile ofislerinin Bitcoin'e yatırım yaptığını söyledi. Fitzpatrick, 5 Ekim Salı günü Bloomberg ile yaptığı röportajda şunları söyledi: Yine bizim bakış açımıza göre, çok fazla değil, bazı paralara sahibiz ve paraların kendileri, DeFi kullanım durumlarından ve bunun gibi şeylerden daha az ilginç.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Bu yılın başlarında Fitzpatrick, Bitcoin hakkında bazı ilginç gözlemler yaptı. CEO ayrıca Bitcoin'in bir değer deposu olarak Altının yerini aldığını da kabul etti. Fitzpatricks, son yorumlarında kripto para birimlerinin ana akım haline geldiğini de kaydetti.

CEO Şunları İfade Etti

Bitcoin'in yalnızca bir enflasyon koruması olarak görüldüğünden emin değilim. Burada ana akım uçurumu aştığını düşünüyorum. Kripto para birimlerinin artık 2 trilyon doların üzerinde bir piyasa değeri var. Dünya çapında 200 milyon kullanıcı var, bu yüzden bunun ana akım haline geldiğini düşünüyorum.

Bu, büyük olasılıkla Soros Funds tarafından kripto para birimlerine yaptığı doğrudan yatırımın ilk kamuya açıklanmasıdır. Ayrıca finans devi, Lukka ve NYDIG gibi diğer kripto şirketlerine de yatırım yaptı. Soros Fon Yönetimi aile ofisi, yönetim altındaki toplam 27 milyar dolarlık net varlığa sahiptir.

Bitcoin (BTC), SEC Yorumlarından Sonra Sağlıklı Kazançlar Elde Ediyor

Salı günü, SEC Başkanı Gary Gensler kriptoyu yasaklamayacaklarını söyledi. Bitcoin (BTC), yorumdan sonra ivme kazanmaya devam etti. Bitcoin fiyatı, bu yorumları yayınladıktan sonra 51.000 $ 'ı geçti. Basın zamanı itibariyle, Bitcoin 51.242 $ fiyat ve 967 milyar $ piyasa değeri ile işlem görüyor.

Analistler, bunun bir sonraki Bitcoin boğa koşusunun başlangıcı olabileceğini söylüyorlar. Birçok analist şimdiden BTC fiyatının bu yılın sonuna kadar 100.000 dolara kadar çıkabileceğini tahmin ediyor. Bitcoin kurumsal girişleri, ılık performansa rağmen geçen ay da devam etti.Ayrıca, Bitcoin balinaları da son günlerde agresif bir şekilde satın alıyor.

Zincir üstü veri sağlayıcı Santiment şunları bildirdi:

100 ila 10.000 $ arasında BTC tutan Bitcoin balina yatırımcıları , 10 gün önce bu grup için Temmuz 2019'dan bu yana en büyük birikim günü olan 70 bin $ BTC biriktirdi. Balinalar henüz bir düşüş belirtisi göstermediğinden, fiyatlar kademeli olarak 51 bin doların üzerine çıktı.

Bitcoin (BTC) son zamanlarda güç gösteriyor. Dünyanın en büyük kripto para birimi geçmişte, yılın dördüncü çeyreğinde, özellikle gelecek yıl Bitcoin yarılanmasında güçlü bir performans sergiledi. 2013 ve 2017'de. Bitcoin aynı performansı bu sefer 2021'de tekrarlamayı başarabilecek mi?

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ