Tanınmış milyarder yatırımcı Tim Draper, bitcoin fiyatı ile ilgili yüksek tahmin tahminine güveniyor. Yatırımcı, önde gelen kripto para biriminin 2023 yılına kadar 250.000 dolara ulaşacağına inanıyor.

Milyarder yatırımcı Tim Draper 250 bin dolarlık bitcoin tahmininde kararlı

Tanınmış milyarder yatırımcı Tim Draper, bitcoin fiyatı ile ilgili yüksek tahmin tahminine güveniyor. Yatırımcı, önde gelen kripto para biriminin 2023 yılına kadar 250.000 dolara ulaşacağına inanıyor.

Girişim Kapitalisti ve tanınmış bitcoin savunucusu Tim Draper, yükselişli bitcoin tahmininde kararlı. Gelecek üç yıl içinde bitcoin fiyatının 250.000 dolara ulaşacağına inanıyor. Sanal Blockchain Haftası'nda konuşan Tim Draper, kripto para biriminin fiyatının önümüzdeki üç yıl içinde katlanarak artmasına yardımcı olacağına inandığı birkaç faktöre dikkat ederek fiyat tahminini doğruladı.

“ABD hükümetinin büyük teşvik paketi BTC'nin yükselmesine yardımcı olabilir.”

Milyarder Tim Draper, BTC'nin fiyatının önümüzdeki üç yıl içinde 250.000 dolara ulaşmasına yardımcı olabilecek birkaç faktörden bahsetti. Belirttiği faktörlerden biri, ABD hükümetinin doların değerini düşüren ve insanları kripto para birimine gönderen büyük teşvik paketiydi. Milyarder yatırımcı, perakendecilerin kripto ödemelerini kabul edebileceklerini ve kredi kartı ücretlerinden tasarruf edebileceklerini anlayacağına inandığından, bitcoin ödemelerinin önümüzdeki üç yıl içinde büyük bir ticari kabul görmesini bekliyor.

Bitcoin'in fiyatı yaklaşık 7.800 dolar civarında seyrediyor.

 Yazma sırasında, bitcoin fiyatı 7.800 $ 'ın biraz üzerinde işlem görüyor. Önde gelen kripto para biriminin fiyatı son yedi gün içinde % 12.9 arttı ve 24 saatlik işlem hacmi 33.296.351.122 $ oldu. Tim Draper uzun zamandır bir bitcoin boğa oldu ve hatta şimdi yok olan darknet pazarından İpek Yolu'ndan ele geçirilen yaklaşık 30.000 BTC açık artırmasının galibi oldu. Bununla birlikte, Tim Draper tekrar tekrar iki yıl hapis cezası ve 40 yıl şartlı tahliye imkanı olmayan İpek Yolu kurucusu Ross Ulbrich'in serbest bırakılmasını istedi. Tim Draper’ın öne çıkan yatırımları arasında Baidu, Hotmail, Tesla, Skype, Twitter, Coinbase, Robinhood, Twitch ve diğerleri sayılabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ