Dünyanın kripto destekli ilk Plak Şirketi Mind music, Coinmarketcap aracılığıyla 15.000 şanslı kazananın aralarında 30 trilyon token alacağı devasa bir airdrop başlatıyor.

Dünyanın kripto destekli ilk Plak Şirketi Mind music, Coinmarketcap aracılığıyla 15.000 şanslı kazananın aralarında 30 trilyon token alacağı devasa bir airdrop başlatıyor. Airdrop ve katılım talimatlarının detayları Coinmarketcap'ta bulunabilir. Bu airdrop, Mind Music'i milyonlarca kullanıcıya sunacak ve bu, MND tokeni için de nihai itici güç olabilir.

Mind Music ayrıca staking havuzlarını başlatarak platformunda staking'i canlı hale getirdi, Stake havuzları, kullanıcılara token holdinglerinde %75'e varan APY kazanma fırsatı sunuyor. Kullanıcıların pasif ödüller kazanmak için cüzdanlarını bahis havuzlarına bağlamaları yeterlidir. Staking dışında, yerel token ilk CEX Coin Tiger'da listelendi ve bu sayede ticaret ve transfer daha kolay hale geldi.

Plak şirketi daha yeni kurulmuş olmasına rağmen, MIND Records uçuyor! İlk yayınlanan single 'HURT', on binlerce Spotify akışı, yüz binlerce YouTube görüntüsü ve Tik-Tok ve Instagram'da milyonlarca akış topladı.

Lansmandan sonraki aylarda ortalama 5 milyon katılımcı. Ayrıca Müzik Yardımı kategorisinde İngiltere Şarkı Yarışması'nı kazandı! 2022 yılı sonuna kadar dünya çapında önemli sanatçılarla işbirliği yapmayı hedefleyen Mind Music, önümüzdeki haftalarda kendi NFT koleksiyonunupiyasaya sürecek.

Mind Music, Daha Büyük İyiliğe Odaklanan Bir Proje

Mark Hamilton, Mind Music'in yaratıcısıdır. Mark, hayatının çoğunu müzik endüstrisi içinde ve çevresinde geçirerek Mind Music'i güçlü bir konuma getirdi. Mark'ın bu alandaki kapsamlı bilgisi kuşkusuz bu projeyi zirveye taşıyacaktır!

Mind Music'in kendi bağımsız plak şirketiMind Records, Mind Music tarafından desteklenmektedir. Akıl sağlığı için para ve farkındalık yaratmak için Mind Records bir dizi albüm yayınlayacak. Biz şimdiden çalışmaya başladık. Şimdiye kadar ilk şarkımızı çıkardık ve ilk albümümüzü kaydettik. Albümün geliri yüzde 80'i intihar önleme ve ruh sağlığı kuruluşları arasında paylaştırılacak, kalan yüzde 20 ise Mind Music Token satın almak ve yakmak için kullanılacak.

Proje, Mind Music'te depresyon ve diğer akıl hastalıklarından muzdarip olanlara yardım etmeyi umuyor. Hastalara yalnız olmadıklarını göstermek ve onlarla bağ kurmak için müziğin gücünü kullanarak anlayışla umut vermek istiyoruz. Platform, insanlara daha istikrarlı bir zihin yolculuğuna başlayabilmeleri için müzikal bir çıkış noktası sağlamayı amaçlıyor. Yakında Mind Music NFT koleksiyonu mevcut olacak! Kurucu serimiz NFT'lerimizde yalnızca 1010 benzersiz darphane (1000x Genel / 10x Takım ve Eşantiyonlar) mevcuttur. Herkese açık 1000 NFT arasında gizlenmiş 10x özel efsanevi NFT var. Onu zengin edip ünlü bir dijital para mı yaratacaksınız? Bir Mind Music NFT satın almanın ve saklamanın sayısız avantajı vardır.

Her Mind Music NFT, Mind Record'un ilk fiziksel albüm yayınının fiziksel bir kopyasıyla birlikte gelir. Her NFT satın alma işlemi, Mark Hamilton'dan (satın alınan NFT başına 1x paket) sınırlı sayıda (numaralı) renkli vinil, CD ve dijital indirme paketi alacaktır. Kayıtlar hazır olur olmaz e-posta ile gönderilecektir. (Daha fazla bilgi için NFT Yol Haritasına bakın.)

Bu CD'nin Sınırlı Sayıdaki Versiyonuna Sahip Olmanın Tek Yolu Bir NFT Satın Almaktır!

NFT sahipleri, sadece NFT'yi cüzdanlarında tutarak %1 Mind Music işlem yansımasını alabilecekler! Gelecekte Mind Music Yansımalarını almanın tek yolu bu, bu yüzden kaçırmayın!. Tutulan her NFT eşit sayıda yansıma alacak, ne kadar çok NFT satın alırsanız o kadar fazla yansıma alacaksınız.

Mind Music, dünyanın her yerinden müzisyenlerle işbirliği yapacak olan kendi bağımsız plak şirketinin arkasındaki itici güçtür. Her yıl kayıtlı müzik endüstrisinin değeri 20 milyar dolardan fazladır. Bu pazarın küçük bir kısmını ele geçirmeyi ve acı çeken milyonlarca kişiye yardım etmeyi amaçlıyoruz.

MIND Records'un ilk yayınladığı single, müzik yardımı cover şarkı kategorisinde Birleşik Krallık şarkı yazarlığı yarışmasının galibi oldu! Bu muhteşem kompozisyonun yaratılmasına katkıda bulunan Mark, Jan ve diğer tüm müzisyenler ve yapımcılar için ne harika bir başarı.Bu, MIND Records için henüz gelmemiş olan başarıların sadece bir tadı.

Mind Music'i Yeni Bir Yatırım Yapan Nedir?

Mind Music, dünyanın hayal gücünü cezbetmek için müziğin gücünü kullanır. Müzik terapisinin travmatik beyin hasarı, bunama, Alzheimer ve diğerleri gibi çeşitli akıl sağlığı ve sağlık hastalıklarında çeşitli terapötik kullanımları olduğu bilinmektedir. Her gün milyonlarca insan akıl hastalığından muzdarip. Mind Music, küresel farkındalığı artırmak için uluslararası büyük sanatçılarla işbirliği yapmayı planlıyor. Mind Music, albüm yayınları aracılığıyla insanları çok önemli ve uzun zamandır beklenen bir sohbet için bir araya getirecek. Ekosistemin ve müzik devriminin bir parçası olun. Mind Music sonunda kendi plak şirketi olacak ve Akıl sağlığı için fon ve farkındalık yaratmak için bir dizi albüm. İlk proje şu ana kadar toplam 12 parçadan oluşuyor.

Mind Music Coin'e yatırım yapan kullanıcılar çeşitli şekillerde faydalanacaktır. Akıl Sağlığı Bilincine katkıda bulunan kullanıcıların görünür faydalarının yanı sıra, yatırım çeşitli gelir akışları elde edecektir. Plak satışlarından elde edilen gelirin yüzde 80'i ruh sağlığı ve intiharı önleme hayır kurumlarına bağışlanacakken, kârın yüzde 20'si Mind Music Count'u satın almak ve yakmak için kullanılacak ve sahipleri için değerini daha da artıracak. Mind Music plak şirketi genişledikçe yatırımcıların serveti artacak.

Her Mind Music Coin işlemi, yüzde 4 işlem vergisine tabidir. Bu vergiden elde edilen fonlar, projenin gelişimini ilerletmek için kullanılacaktır. İlk albümün kaydedilmesi, pazarlanması ve yeterince reklamının yapılması kabaca 40.000 dolara mal olacak. Her albümün plak satışlarından elde edilen gelirin yüzde sekseni akıl sağlığı ve intiharı önleme hayır kurumlarına gidecek, kalan yüzde yirmi ise Mind Music Coin Satın Al ve Yakmak ve sahiplerinin yararına değerini artırmak için kullanılacak. Yerel tokene artan ilgi ve bağlı olduğu asil amaç nedeniyle değeri arttı. Mind Music, yatırımcılar tarafından, daha fazla insan bunun farkına vardıkça, yüksek potansiyel getirisi olan yeni, düşük değerli bir mücevher olarak keşfedildi.

Twitter:https://twitter.com/mindmusic_bsc

Facebook:https://www.facebook.com/mindmusicbsc

Instagram:https://www.instagram.com/mindmusicbsc/

Telegram:https://t.me/mindmusicbsc

Youtube:https://www.youtube.com/channel/UC-vaUSbRIEbJZCXunGomx8A

Medya bağlantısı:

İrtibat Kişisi: Mark Hamilton

Firma Adı : Mind Music

E-posta : [email protected]

Şehir : Londra

Ülke : Birleşik Krallık

İnternet sitesi ; https://mindmusic.finance

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ