Mind Music, dünyanın hayal gücünü yakalamak ve zihinsel sağlık konusunda farkındalığı artırmak için müziği kullanan, kripto destekli dünyanın ilk plak şirketidir.

Mind Music, dünyanın hayal gücünü yakalamak ve zihinsel sağlık konusunda farkındalığı artırmak için müziği kullanan, kripto destekli dünyanın ilk plak şirketidir. Proje, 6 haneli devasa bir bütçeye sahip Mega Mind Week'i duyurdu ve toplam 6 mega etkinliği bir araya getirmeyi planlıyor. Bir müzik bestecisi ve yapımcısı olan Mike Hamilton, pandemi sırasında işini ve nişanlarını kaybetmenin bir sonucu olarak zihinsel stres yaşadıktan sonra grubu kurdu. Hamilton, başkaları için müzik turları düzenlemek yerine sorunları üzerinde çalışmaya ve kendi müziğini geliştirmeye odaklanmaya karar verdi. İşini kaybeden ve koronavirüs sınırlamaları nedeniyle mücadele edenin sadece kendisi olmadığını anladı ve durum hakkında farkındalık yaratmak için müziği kullanmaya karar verdi.

Ekibin ilk projesi 40 kat değerleme yaptı, bu nedenle insanlar bu haftayı kaçırmamalı ve güncel kalmak için TELEGRAM kanalına bağlanmalıdır.

Mind Week, arka arkaya bir dizi önemli etkinliği birleştirerek Mind Music projesine dikkat çekmek için oluşturuldu. Proje, projeye AŞIRI dikkat çekmek ve tüm gözleri üzerinde tutmak için hem Mind Music hem deBaby Mind'ın güçlerini kullanacak. Hafta boyunca yarışmalar, lansmanlar, sürprizler ve güçlü bir topluluk duygusu olacak. Kullanıcılar, Mind Week boyunca her gece 23:00 UTC'de bir AMA'nın yanı sıra sık sık topluluk baskınları ve kapsamlı promosyon bekleyebilirler. Pazarlama Mind Week'ten bir hafta önce başlayacak ve bir hafta daha devam edecek. Mind Week'teki etkinlikler, hassasiyete odaklanılarak ve aynı zamanda unutulmaz bir gezi ve aynı zamanda farkındalık yaratacak şekilde titizlikle organize edildi.

Milyonlarca insan her gün kötü ruh sağlığı yaşıyor ve Mind Music, küresel farkındalığı artırmak için büyük uluslararası sanatçılarla çalışmayı planlarken, tabu konusunu ana akım haline getirmeyi hedefliyor. Proje, #breakthestigma'yı tolere etmeyi ve albüm yayınları aracılığıyla insanları son derece önemli, uzun süredir ihtiyaç duyulan bir sohbet için bir araya getirmeyi amaçlıyor. Mind Music sonunda kendi plak şirketi olacak ve akıl sağlığı için fon ve farkındalık yaratmak için bir dizi albüm yayınlayacak. İlk proje için şimdiye kadar 13 parça kaydedildi. İlk sürümü tamamlamak için MindMusic ek 9-13 parça kaydetmeyi planlıyor. Gelirin kalan %20'si Mind Music Token satın almak ve yakmak için kullanılacak, kalan %80 intihar önleme ve akıl sağlığı hayır kurumlarına gidecek.

İşte Akıl Haftasında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Mind Music, bir NFT koleksiyonu, yeni bir plak şirketi ve ilk singlelarının piyasaya sürülmesiyle yeniden piyasaya çıkıyor! Bu büyük bir girişim olacak! İlk lansman 40 kat piyasa değeriyle sonuçlandı. Mind Week'in en heyecan verici yanı, Mind Music platformunda yapılacak olan geliştirme serisine bir yol haritası sunacak olan bu projenin son aşamasını sunacak olmaları. Akıl Haftası programı aşağıda listelenmiştir,

1. 6 Aralık Pazartesi:

Baskınlar ve topluluk oyunları/yarışmaları tüm hızıyla devam ediyor

2. 7 Aralık Salı:

Kayıt Etiketi Lansmanı

3. 8 Aralık Çarşamba:

Üçlemenin Son Bölümü Ortaya Çıktı

4. 9 Aralık Perşembe:

Mind Music NFT Koleksiyonu Lansmanı

 5. 10 Aralık Cuma:

Mind Music Yeniden Başlatma - Beyaz Listedeki Ön Satış (Pembe İndirim)

6. 11 Aralık Cumartesi:

Baby Mind Yeniden Lansmanı (Fairlaunch)

7. 12 Aralık Pazar:

Mind Music İlk Tekli Yayın (Mixed by Cenzo Townshend)

Mind Records, piyasaya çıkan plak şirketi ve “HURT” piyasaya sürülen Single'ın adı. Proje, Single'ın cenzo townshend tarafından karıştırıldığı ve u2 yuvarlanan taşlar vb. ile çalıştığı büyük bir anlaşma yapmayı umut ediyor.

Akıl Müziği, Akıl Sağlığı Stigmasını Kırmak İçin Kripto ve Müziği Kullanıyor

Mind Music'in birincil amacı, depresyondan ve diğer akıl hastalıklarından muzdarip olanlara yardım etmektir. Proje, hastalara yalnız olmadıklarını göstermeyi ve onlarla bağlantı kurmak için müziğin gücünü kullanarak anlayış yoluyla umut vermeyi amaçlıyor. İnsanlara daha istikrarlı bir zihin yolculuğuna başlayabilmeleri için müzikal bir çıkış sağlayacaktır. Kayıtlı müzik endüstrisinin değeri 20 milyar dolardan fazladır. Bu pazarın küçük bir kısmını ele geçirmeyi ve acı çeken milyonlarca kişiye yardım etmeyi amaçlıyor.

Müzik, ruh sağlığına kendini adamış kuruluşlar tarafından, gençleri ruh sağlığını tartışmak ve bununla ilişkili damgalanmayı azaltmak üzere bir araya getirmek için kullanılmıştır. 2018'de dijital müzik, küresel gelirin %50'sini ve ABD müzik pazarının %81'ini oluşturdu ve bu da onu bir bütün olarak müzik işinde gelişmenin birincil itici gücü haline getirdi. Mind Music, çıkaracağı müzik albümleri ile bunu temel almayı ve hayır amaçlı satışlarla para toplamayı ve tokenomikleri güçlendirmeyi hedefliyor.

Her Mind Music Coin işlemi, %4 işlem vergisine tabidir. Bu vergi ile toplanan fonlar, projenin gelişimini ilerletmek için kullanılacaktır. İlk albümü kaydetmek, pazarlamak ve yeterince tanıtmak yaklaşık 40.000 dolara mal olacak. Her gün gerçek bir kullanım durumu olmadan ortaya çıkan yüzlerce yeni kripto projesi ve tüccarları kısa sürede zenginleştirdiğine dair yanlış iddialar arasında, Mind Music token, zihinsel sağlık endişeleri hakkında farkındalık yaratmaya adanmış yeni bir Akıllı Zincir tabanlı girişimdir.

Mind Music hakkında daha fazla bilgi edinmek için mindmusic.finance adresini ziyaret edin.

Twitter : https://twitter.com/mindmusic_bsc

Telegram : https://t.me/mindmusicbsc

Spotify : https://open.spotify.com/artist/05GVMeplEuVRQ8SXTkJ5UI

Soundcloud: https://soundcloud.com/mark-hamilton-303951819

Youtube :https://www.youtube.com/channel/UCIdXF8JeeYXNXcFFXysuK1g

Medya bağlantısı :

Şirket: Mind Music

İletişim: Mark Hamilton

E-posta: [email protected]

Web sitesi:https://mindmusic.finance/

KAYNAK: Zihin Müziği

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ