Ruh sağlığı hala tabu bir konudur, çünkü bundan muzdarip olan pek kimse sessizce sorunlarını paylaşmak veya tıbbi yardım almak için ortaya çıkmaz.

Ruh sağlığı hala tabu bir konudur, çünkü bundan muzdarip olan pek kimse sessizce sorunlarını paylaşmak veya tıbbi yardım almak için ortaya çıkmaz. Bunun en önemli nedenlerinden biri, genel kitleler arasında ruh sağlığı sorunlarından muzdarip insanlarla nasıl başa çıkılacağı ve onlara nasıl yardım edileceği konusunda farkındalık eksikliğidir. Halen devam eden iki yıldır devam eden pandemi, insanların işlerini kaybetmeleri, bir kez kapanmaları ve yaşam istikrarı nedeniyle ruh sağlığı sorunlarının ağırlaşmasında da kilit rol oynuyor.


Gerçek bir kullanım durumu olmadan ve traderları kısa sürede zengin etme konusunda yanlış vaatlerle her geçen gün piyasaya çıkan yüzlerce yeni kripto projesi arasında Mind Music token, zihinsel sağlık sorunları hakkında farkındalık yaratmaya adanmış yeni bir Binance Smart Cahin (BSC) projesidir. 

Proje, pandemi sırasında zihinsel travmaya yol açan işlerini ve konserlerini kaybeden müzik bestecisi ve yapımcısı Mike Hamilton tarafından başlatıldı. Hamilton kendi sorunları üzerinde çalışmaya ve başkaları için müzik turları düzenlemekten çok kendi müziğini yapmaya odaklanmaya karar verdi. Koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle işini kaybeden ve kötü gidenin sadece kendisi olmadığını fark etti ve böylece müzik yoluyla konuyla ilgili farkındalık yaratmaya karar verdi.

Başlatma kolaylığı ve destek ekosistemi nedeniyle yüzlerce yeni defi projesi için başvurulan platform haline gelen çok popüler BSC blok zincirine dayanmaktadır. Mind Music tokeni, Hamilton'un daha sonra pazarlanacak ve satılacak bir albüm kaydedeceği bir müzik ekosistemi yaratmayı hedefliyor ve müzik albümünün üretilmesi ve pazarlanması için yapılan harcamaların yanı sıra, geri kalanı hayır kurumlarına ayrılacak ve token ekonomisine fayda sağlamak için token ekonomisine katkıda bulunacak.

Mind Music Coin 40.000 $ Fon Toplamayı hedefliyor

Mind Music Coin, zihinsel sağlık için farkındalık yaratmak için müziği kullanmak üzere kurulmuştur. Dünya çapında milyonlarca insan her gün kötü zihinsel sağlıkla acı çekiyor. Mind Music, insanları inanılmaz derecede önemli, gecikmiş bir sohbet için bir araya getirmeyi umuyor.

12 şarkının kaydının ardından Mind Music projesinin ilk bölümü tamamlandı ancak Kasım ayına kadar 9-13 şarkı daha kaydetmeyi hedefliyor. Proje, kampanyayı daha başarılı kılmak için zaman içinde birden fazla müzisyenle işbirliği yapmayı hedefliyor. Projenin yaratıcıları, müzik bir kariyerle ilgili olmadığı için olabildiğince çok insana ulaşmasını istiyor. Sayısız sanatçı ve bireyin hayatını alan sessiz akıl hastalığı salgınına dikkat çekmenin bir yolunu sunuyor. Yaratıcı, intihar ve uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle çok erken kaybedilen müzisyenlerin şarkılarını kapsayacaktı. Aynı zamanda, akıl hastalığından muzdarip insanlara yalnız olmadıklarını, ellerini uzatan büyük bir insan topluluğu olduğunu göstermeyi umuyor.

Proje, ilk albümü Kaydetmek, Yayınlamak ve yeterince tanıtmak için 40.000 $ mal olacak. Mind Music fonuna toplanan ek fonlar daha sonra kripto para sahiplerine ve destekçilerine fayda sağlamak için kullanılacaktır. Proje ayrıca kayıt ve promosyonların tamamlanmasından sonra ek fonları Mind Music tokenini satın almak ve yakmak için kullanacağı deflasyonist bir token modeli kullanıyor.

Mind Music kripto parasının yaratıcıları, akıl sağlığı konusunda fon ve farkındalık yaratmak için Avrupa çapında bir müzik turu düzenlemeyi de umuyor. Kaydedilmiş 12 parça YouTube, Soundcloud ve Spotify'da yayınlandı.

Proje zaman çizelgeleri şuna benzer:

● Albümün kaydını Ekim/Kasım 2021'e kadar tamamlayın.

● Aralık/Ocak 2022'ye kadar CD ve Vinil (Tüm kazançlar Hayır Kurumu'na) yayınlayın

● Mayıs-Ağustos 2022'ye Kadar Avrupa'da Çeşitli Canlı Gösteriler

● Kasım 2022'ye kadar Mind Music 2.0

Mind Music Tokenomics ve Ön Satış

Ön satış, Mystery House Launchpad aracılığıyla yapılacak. Ön satışa katılmak için cüzdanınızda 100 milyar Mystery House tokeni tutmanız gerekecek (Lütfen satın alma vergisinden sonra cüzdanınızda doğru miktarı tuttuğunuzdan emin olun). Ön satış, 24 Temmuz Cumartesi günü saat 20:00 UTC'den satın alınabilecek. Ön satış jetonlarınızı otomatik olarak ve anında cüzdanınıza almak için, 0.20 BNB ile 2BNB arasında herhangi bir miktarda BNB'yi satış öncesi sözleşme adresine gönderin.

● Toplam Arz 1.000.000.000.000.000

● Yumuşak başlık: 250BNB

● Soft değer: 500BNB

● BNB başına Ön Satış Oranı 900.000.000.000

● Asgari Katkı 0,2 BNB

● Maksimum Katkı 2 BNB

● Ön Satış Başlangıç Zamanı 24 Temmuz Cumartesi 20:00 UTC

● Ön Satış Bitiş Zamanı 25 Temmuz 2021, 19:00

● PancakeSwap Listeleme Oranı BNB başına 1.000.000.000.000

● PancakeSwap Likiditesi %90

● Likidite Kilit Açma Tarihi Yıl 2100

Gerçek token, 25 Temmuz Pazar saat 20:00 UTC'ye kadar halka açılmayacak. Halka açık lansmanın ilk 10-15 dakikasında yer almak için kullanıcıların cüzdanlarında 100b Mystery House tokenları tutmaları gerekecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ