Mind Music Defi Projesi, Ruh Sağlığı Farkındalık Programını Yenilenen Tokenomiklerle Genişletecek Müzik Etiketini piyasaya sürüyor.

Mind Music Defi Projesi, Ruh Sağlığı Farkındalık Programını Yenilenen Tokenomiklerle Genişletecek Müzik Etiketini piyasaya sürüyor. Müzik yoluyla ruh sağlığı konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan asil defi projesi, kendi plak şirketini kuruyor. Daha önce proje, şirketin müzik etiketi altında piyasaya sürülecek yaklaşık 25 şarkı için bir dizi kapak yayınlamayı amaçlıyordu.


Pandemi, bazıları işini kaybeden, birçoğu sevdiklerini kaybeden ve hayatlarının alt üst olduğunu gören milyonlarca insan için zor oldu. Pandemi kaynaklı zihinsel sağlık sorunları insanların yaşamlarında hasara yol açmaktadır. Ruh sağlığı hala tabu bir konudur, çünkü bundan muzdarip olan pek çok kişi, sorunlarını paylaşmak veya tıbbi yardım almak için sessizce ortaya çıkar. Bunun en önemli nedenlerinden biri, genel kitleler arasında ruh sağlığı sorunlarından muzdarip insanlarla nasıl başa çıkılacağı ve onlara nasıl yardım edileceği konusunda farkındalık eksikliğidir. İki yıldır devam eden pandemi, insanların işini kaybetmesi, bir kez kapanması ve yaşam istikrarı nedeniyle ruh sağlığı sorunlarının ağırlaşmasında da kilit rol oynuyor.

 Gerçek bir kullanım durumu olmadan ve traderları kısa sürede zengin etme konusunda yanlış vaatlerle her geçen gün piyasaya çıkan yüzlerce yeni kripto projesi arasında Mind Music token, zihinsel sağlık sorunları hakkında farkındalık yaratmaya adanmış yeni bir Akıllı Zincir tabanlı projedir. Proje, pandemi sırasında zihinsel travmaya yol açan işlerini ve konserlerini kaybeden müzik bestecisi ve yapımcısı Mike Hamilton tarafından başlatıldı. Hamilton, sorunları üzerinde çalışmaya ve başkaları için müzik turları düzenlemekten çok kendi müziğini yapmaya odaklanmaya karar verdi. Koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle işini kaybeden ve kötü giden sadece kendisi olmadığını fark etti ve bu nedenle müzik yoluyla konuyla ilgili farkındalık yaratmaya karar verdi.

 Mind Music, dünyanın hayal gücünü yakalamak için müziğin gücünden yararlanır. Milyonlarca insan her gün kötü zihinsel sağlıkla acı çekiyor. Mind Music, küresel ölçekte farkındalık yaratmak için dünya çapında büyük sanatçılarla işbirliği yapmayı planlıyor. Albüm yayınları boyunca Mind Music, #kırılmayı kıracak ve insanları inanılmaz derecede önemli, gecikmiş bir sohbet için bir araya getirecek. Bize katılın ve bir müzik devriminin parçası olun!

Mind Music Coin'e Yatırım Yapmanın Faydaları

Müzik terapisinin, travmatik beyin hasarı gibi çeşitli zihinsel sağlık ve sağlık koşullarında birçok demans, Alzheimer, vb. gibi terapötik uygulamaya sahip olduğu bilinmektedir. Mind Music, dünyanın hayal gücünü yakalamak için müziğin gücünden yararlanır. Milyonlarca insan her gün kötü zihinsel sağlıkla acı çekiyor. Mind Music, küresel ölçekte farkındalık yaratmak için dünya çapında büyük sanatçılarla işbirliği yapmayı planlıyor. Albüm yayınları aracılığıyla Mind Music, insanları inanılmaz derecede önemli, gecikmiş bir sohbet için bir araya getirecek. Ekosisteme katılın ve bir müzik devriminin parçası olun. Mind Music, sonuçta Mental Health için para ve farkındalık yaratmak için bir dizi albüm yayınlayarak bağımsız plak şirketi olacak. Şimdiye kadar, ilk projede halihazırda kaydedilmiş toplam 12 parça var.

• OTOMATİK GERİ ALIMLAR:

 Bir Mind Music Coin yatırımcısı olarak, kullanıcılar birkaç farklı yoldan faydalanacaklar. Kullanıcıların Ruh Sağlığı Bilincine katkıda bulunacağı bariz faydaların yanı sıra, yatırım aynı zamanda birçok farklı gelir akışından da faydalanacaktır.

 • SATIŞ KARI:

Plak satışlarından elde edilen kârın %80'i akıl sağlığı ve intiharı önleme hayır kurumlarına bağışlanacakken, herhangi bir plak satışından elde edilen kârın %20'si Mind Music Coint'i satın almak ve yakmak ve hatta sahipleri için değerini daha da artırmak için kullanılacak. Mind Music plak şirketi büyüdükçe, yatırımcıların serveti de artacak.

 • Yansıma

Her işlemin %1'i, sahip oldukları coin yüzdesine bağlı olarak sahiplerine yeniden dağıtılır. Bu, bir kişinin sahip olduğu Mind Music Coin miktarının sürekli artacağı anlamına gelir.

 Proje, her Mind Music Coin işleminde %4 işlem vergisine sahiptir. Bu vergiden toplanan parayı proje geliştirmeyi ilerletmek için kullanacak. İlk albümün piyasaya sürülmesini Kaydetmek, Yayınlamak ve yeterince tanıtmak için yaklaşık 40.000 $ 'a mal olacak. Her albümün plak satışlarından elde edilen kârın %80'i akıl sağlığı ve intiharı önleme hayır kurumlarına bağışlanacak, kalan %20'si ise Buy & Burn Mind Music Coin için kullanılacak ve sahiplerini artırmak için değerini artıracak.

Yerel token, artan ilgi ve ilişkili olduğu asil neden nedeniyle fırladı. Yatırımcılar, MindMusic'te daha fazla insan keşfettikçe büyük potansiyel getiri sağlayabilecek yeni bir düşük değerli mücevher buldular.

Ek olarak (ve covid izin verdiği ölçüde), 2022'de Avrupa'nın çeşitli yerlerinde bir dizi bağış toplama Canlı müzik etkinliği planlanacak. Minimum 100b Mind Music Coin'e sahip tüm cüzdanlara, seçtikleri etkinliklerden herhangi birine katılmak için ücretsiz bir bilet verilecek. .

 Temel Özellikler ve Tokenler

 Mind Music, yalnızca zihinsel travmadan muzdarip olanlara yardım etmekle kalmayıp, aynı zamanda benzersiz tokenomikleri aracılığıyla yatırımcılara da fayda sağlayacağını görebilen Asil bir amaca dayalı bir kripto ekosistemi kurmayı planlıyor.

 MindMusic Coin'in bazı temel özellikleri şunlardır:

 ● Güvenli ve güvenilir: MindMusic, kriptografik olarak her işlemin güvenliğini sağlamaya yardımcı olan dağıtılmış bir eşler arası fikir birliği ağından yararlanır.

 ● Hızlı transfer: Geleneksel havale, eşsiz hız ve ödeme işlemcilerinin aksine, hızlı blok yürütmenin yardımıyla küresel olarak anında para transferi yapılabilir.

 ● Merkezi olmayan: Merkezi bir kolaylaştırıcı olmadan ağ katılımcıları arasında doğrudan işlemler, merkezi olmayan teknolojinin yardımıyla etkinleştirilir.

 ● Kullanımı kolay: Kesintisiz Gerçek dünya kullanım durumları için tasarlanmış kullanıcı dostu arayüz.

 ● Ölçeklenebilirlik: Sektörün işlem gereksinimlerine ayak uydurmak için ölçeklenebilirliği sağlar ve böylece kripto para biriminin toplu olarak benimsenmesini kolaylaştırır.

 TOKENOMİK

 TOPLAM ARZ - 185.000.000.000.000

TXN Vergileri (%12 Toplam TXN Vergisi)

● %4 Mind Music Fonu

● %3 Pazarlama

● %2 Geri Al

● %1 Otomatik Likidite

● %1 Yansıma

● %1 Yakma

Mind Music Coin hakkında daha fazla bilgi edinmek için mindmusic.finance adresini ziyaret edin.

Sosyal Medya

Telegram : https://t.me/mindmusicbsc

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCIdXF8JeeYXNXcFFXysuK1g

Soundcloud : https://soundcloud.com/mark-hamilton-303951819

Spotify : https://open.spotify.com/artist/05GVMeplEuVRQ8SXTkJ5UI

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ