Kripto para piyasasında yer alan kimi coin’ler bazen umulmayan fiyat hareketlilikleri gösteriyor.

Kripto para piyasasında yer alan kimi coin’ler bazen umulmayan fiyat hareketlilikleri gösteriyor. Piyasayı yakından takip edenler için sürprizler olarak görülebilen bu tür zamanlarda bir coşkunun da oluştuğu görülür. Heyecan ise her yeni kripto para projesi ile farklı bir boyut kazanır.

Kimi zaman projeleri izlemeye alırsınız. Yerine göre takip ettiğiniz hesaplardan gelen bilgileri bir araya getirir ve onlardan yaptığınız çıkarımlara göre hareket edersiniz.

Blokzincir emlak piyasasına odaklı bir macera ve aksiyon oyunu olan Mines of Dalarnia son zamanlarda oyun dünyasında öne çıkan projeler arasında yer alıyor.

Cosmos üzerinde inşa edilen bir blokzincir projesi olan Secret(SCRT) ise gizlilik odaklı bir proje. Secret Contracts ise projenin akıllı sözleşmelerine verilen isim olarak karşımıza çıkıyor.

Oyna kazan temalı kripto para birimleri son zamanlarda çok popüler olduğuiçin My Neighbor Alice (ALICE)’de dikkatleri üzerine çekiyor. Bu projede oyun oynayanlar sanal adalar satın alıp kendilerine göre bir inşa süreci içerisine girebiliyorlar.

Diğer taraftan bir ölçeklendirme protokolü olan Near de ilgi çeken projeler arasında yer alıyor. Projenin Bitcoin’e bağımlı olan hareketini de dikkate almak gerekiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ