Kripto alanı bize birkaç yıl önce aklımızın ucundan dahi geçirmediğimiz birçok fayda sağladı.

Kripto alanı bize birkaç yıl önce aklımızın ucundan dahi geçirmediğimiz birçok fayda sağladı. Kripto para birimlerinin popülaritesindeki patlama, sıradan halkın düzenli bankacılık ve onunla birlikte gelen tüm bürokrasi ile uğraşmak zorunda kalmadan satın alması, satması ve ticaret yapması için en benzersiz ve yenilikçi yollardan bazılarına hayat verdi.

Doğrudan tüketici ilişkileri, sosyal tokenler ve MintMe.com gibi halihazırda kurulmuş bir hizmetin üzerine token oluşturma kolaylığı sayesinde kripto para birimlerinin patlamasıyla büyük ölçüde geliştirilen şeylerden biridir.

Hizmet, basit bir şekilde, markanızı, fikirlerinizi veya sizi temsil eden herhangi bir şeyi ekleyebileceğiniz ve kullanıcıların onu elinde tutabileceği veya kendi aralarında takas edebileceği bir kripto para birimi veya daha spesifik olarak bir token oluşturmanıza olanak tanır. Bu onlara sadece sevdikleri veya desteklemek istedikleri bir şey üzerinde sahip olma fırsatı vermekle kalmaz, aynı zamanda yaratıcıya daha yakın olmalarını sağlayan birçok özellik sunar.

MintMe.com ile ayrıca, MintMe'nin oylama sistemi aracılığıyla bir sonraki içerik oluşturma girişiminiz hakkında fikirlerini seçerek veya sadece benzersiz gönderiler oluşturarak ve en sadık destekçilerinizin tepkisini izleyerek, yararlı bulabileceğiniz herhangi bir konuda hedef kitlenize anket yapma şansınız da var. Bu gönderilere, benzersiz kripto tokenlerinizin belirli bir miktarına sahip olarak erişilebilir olmasını sağlayarak.

Mintme.com'da gönderilerin oluşturulması aynı zamanda takipçileriniz için bir münhasırlık ve sahiplenme duygusu yaratır, çünkü onlar sadece kendilerine görünür olan içeriğe erişimi olan benzersiz bir grubun parçası olduklarını hissederler. Bu içerik, üzerinde markanızla birlikte satın aldıkları tokenler, size ve yaptıklarınıza duydukları güveni temsil ettiğinden, hedef kitleniz için özellikle değerlidir.

Fikirleriniz çevrenizdeki insanlar, takipçileriniz, hedef kitleniz, hatta arkadaşlarınız ve aileniz için çok değerli olabilir, araştırmak istediğiniz herhangi bir girişimi finanse edebilir. MintMe, bu fikri hayata geçirmek için kullanabileceğiniz bir madeni paranın nasıl oluşturulacağı sorusunu yanıtlıyor.

MintMe platformu ve içerikten para kazanma ve içerik paylaşımına benzersiz yaklaşımı sayesinde, yeni bir hizmet yaratmak veya milyonları neşelendirebilecek bir fikri finanse etmek birkaç tıklama kadar yakın olabilir.

Tokenler, bir birey veya bütün bir topluluk etrafında toplanabilir. Girişimciler ve sanatçılar için bu tokenler onlara istedikleri şekilde topluma geri verme gücü verebilir. Katılımı teşvik edebilir ve hayranlarıyla olan bağları güçlendirebilirler, belirli bir hedefi finanse etmeye yardımcı olabilirler, hatta bir dağıtım kanalının parçası olan bir bilet görevi görebilirler.

Sadakat puanları veya kulüp üyelikleri, kripto para birimi sayesinde bir görünüm kazandı ve diğer birçok hizmet gibi, sosyal tokenler ve MintMe.com sayesinde artık kitle fonlaması ve token oluşturmanın tüm avantajlarından yararlanmak her zamankinden daha kolay.

Gelecek şimdi ve interneti insanlığın en büyük icatlarından biri olarak kabul edersek, blok zincir teknolojisi internetin ayrılmaz bir parçası olma yolunda olabilir ve bazen bir kenara bırakılan daha birçok ana akım süreçlere yaklaşımımızı kesinlikle değiştirecektir.

MintMe, yaptığınız işten para kazanmanın ve bu şöhrete ve popülerliğe her zamankinden daha fazla sahip olmanın anahtarlarını size veriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ