Bu yazımızda sizlere Mithril (MITH) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Mithril (MITH) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para MITH Token

Bu yazımızda sizlere Mithril (MITH) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Mithril (MITH) Nedir?

Mithril, içerik yaratıcılarının doğrudan ekonomik yollarla ödüllendirileceği bir içerik ekosistemi yaratmayı hedefliyor.

Bir kullanıcı Lit sosyal medya platformunda içerik yayınladığında, Mithril algoritması, kullanıcıların alması gereken Mithril token miktarını hesaplar ve iOS / Android uygulamalarındaki bakiyelerini günceller. Bu sürece sosyal madencilik denir.

Mithril'in geliştirdiği diğer bir ürün de Vault'tur: Kullanıcılar, MITH tokenını flört uygulamaları, premium içerik ve canlı akış için veya Hong Kong ve Tayvan'da perakende, fiziksel ürünler satın almak için Mithril Merchant Network üzerinden kullanabilirler.

Mithril tokenı (MITH), içerik oluşturmanın yanı sıra Mithril ekosistemindeki çeşitli hizmetler için ödeme olarak kullanılır.

Mitril (MITH) Token Nedir?

Mithril, içerik oluşturucuların katkılarını bir "Sosyal Madencilik" süreci aracılığıyla ödüllendiren merkezi olmayan bir sosyal ağ ekosistemidir - içerik yayıncılarının ve tüketicilerin ekosistem içindeki etkinliğe dayalı olarak MITH tokenları kazanmalarına olanak tanıyan bir teşvik yapısı bu. Yarattıkları içerik tarafından üretilen değeri yakalar ve kullanıcılar sosyal aktiviteye ve tükettikleri içerikle etkileşime dayalı olarak ödüllendirilebilir. ekosistem şu anda üç temel bileşenden oluşmaktadır:

MITH tokenı: içerik yayınlama veya tüketim (beğeniler, paylaşımlar, yorumlar vb.) için ödül olarak kazanılan ve kazançları hızlandırmak için stake edilebilen, dijital varlıklar için takas edilebilen veya mal ve hizmetlerin ödenmesi için kullanılabilen bir jeton.

Anlık mesajlaşma, "Hikayeler" ve "Keşfet" gibi özelliklerle Mithril'in Sosyal Madencilik sürecini destekleyen sosyal medya uygulaması ve ilk platform. Lit, hem App Store'dan hem de Google Play'den indirilebilir.

Mithril Vault: Kullanıcıların ödüllerini (MITH tokenları) saklamalarına, onları ek MITH token kazançları için stake etmelerine ve diğer dijital varlıklar ile takas etmelerine olanak tanıyan yazılım cüzdanı. Social Mining aracılığıyla üretilen MITH tokenları, her kullanıcının Mithril Kasasında tutulur ve bu da çeşitli uygulama hizmetlerine sorunsuz ödemeleri destekler. Sosyal madencilik konseptiyle Mithril ekosistemi, kullanıcıları etki, aktivite, erişim ve stake etme gibi bir dizi faktör için ödüllendirerek içeriğin viral paylaşımını teşvik edecek şekilde yapılandırılmıştır. Bu teşvik yapısının ilk örneği olarak merkezi olmayan sosyal medya uygulaması Lit, minimum ücretli pazarlama ile birkaç ayda 100.000'den fazla kullanıcıyı cezbetti.

MITH, üç temel kullanım durumuna sahip Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilmiş bir ERC-20 yardımcı program tokenıdır:

Sosyal Madencilik: Kullanıcılar, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği üreterek ve yayınlayarak veya içerikle etkileşime girerek sosyal medya ekosistemlerine katılarak MITH tokenları kazanabilirler.

Stake etme: Kullanıcılar, Sosyal Madencilik oranını artırmak için bir hızlandırıcı görevi gören Mithril Kasasına MITH koyabilirler.

Ödemeler: kullanıcılar, Mithril Merchant Network'teki öğeler ve flört uygulamaları, ücretli içerik ve diğer uygulamalarla ilgili diğer ürünler / hizmetler için ödeme yapmak üzere MITH'i kullanabilir; Mithril Vault'ta depolanan MITH, ETH / BTC ile de değiştirilebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ