Monero (XMR) 29 Eylül'de 97.70 dolarlık genel direncin üzerine çıktı ve kırılma seviyesinin yeniden testi 2 Ekim'de başarılı oldu.

Monero Fiyat Analizi: Artışa Hazırlanın

Monero (XMR) 29 Eylül'de 97.70 dolarlık genel direncin üzerine çıktı ve kırılma seviyesinin yeniden testi 2 Ekim'de başarılı oldu. Bu, daha önce sert bir direnç olarak hareket eden seviyenin şimdi güçlü bir destek görevi gördüğünü gösteriyor.

Yükselen 20 günlük EMA (97,15 $) ve pozitif bölgedeki RSI, en az direnç yolunun yukarı yönde olduğunu gösteriyor. İlk hedef 113.211 $ ve onun üstünde 121.427 $.

Boğalar fiyatı bu seviyenin üzerine çıkarabilirse ve bir sonraki hedef 140 dolarda ise momentumun artması muhtemeldir.

"Buradan 7 BTC hoşgeldin bonusu ile kripto bahislerine göz atın"

XMR / USD kuru mevcut seviyelerden düşerse ve 93 $'ın altına inerse, bu olumlu görüş geçersiz hale gelecektir. Böyle bir hareket, fiyatı 71,79 dolardan 200 günlük SMA'ya çekebilir.

4 saatlik grafik, paritenin son birkaç gündür büyük ölçüde bir kanal içinde işlem gördüğünü gösteriyor. Fiyat kanalın üzerinde kırılmasına rağmen, boğalar daha yüksek seviyeleri koruyamadı ve parite kanalın destek hattına düştü.

Bununla birlikte, destek hattından gelen toparlanma güçlü oldu ve boğalar bir kez daha fiyatı kanalın üzerine çıkarmaya çalışıyor. Başarılı olurlarsa, ivme artabilir.

Bu varsayımın aksine, fiyat kanalın kırılmasında başarısız olursa, o zaman kademeli bir yukarı hareket olasıdır. İlk zayıflık işareti, kanalın altında bir kırılma olacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ