12. sırada yer alan Monero, varlığın değerlemesi 46.95 $ 'dan 49.58 $' a yükseldiğinden son 24 saat içinde yüzde 4.22 artış kaydetti.

12. sırada yer alan Monero, varlığın değerlemesi 46.95 $ 'dan 49.58 $' a yükseldiğinden son 24 saat içinde yüzde 4.22 artış kaydetti. Monero'nun piyasa değeri grafiklerde 860 milyon doların üzerinde iyileşti, ancak 107 milyon dolarlık işlem hacmi, geçen gün çok az faaliyet gösterdi.

Parabolik SAR yazım sırasında mumların altında kaldığından ve MACD hattı sinyal hattının üzerine geldiğinden, piyasa göstergeleri kripto para için yükselişini sürdürdü.


BAT, yüzde 6,43'lük bir artış sergilediğinden grafiklerde Monero'dan daha iyi performans gösterdi. Fiyatı 0.137 $ 'dan 0.148 $' a yükseldi ve piyasa değeri 208 milyon $ 'a yükseldi. Token tarafından kaydedilen işlem hacmi, yazım sırasında 70.3 milyon $ ile ortalama kaldı.


RSI, Parabolik SAR tarafından sergilenen bir yükseliş anlatımı ile birlikte piyasada yüksek alım baskısı gösterdiğinden, göstergeler büyük ölçüde yükseliş gösterdi.

Benimseme oranını genişletmek için Brave, Brave kullanıcılarının kripto varlıklarını doğrudan yeni sekme sayfasında satın almasını, ticaretini yapmasını ve almasını sağlamak için yakın zamanda Binance ile ortaklık kurdu.


Son olarak, MCO tokenı son 24 saati yüzde 5.09'luk bir artışla tamamladı. Piyasa değeri 77.4 milyon $ 'a yükseldi ve 35.45 milyon $' lık sağlıklı bir ticaret hacmine tanık olduğu için 4.6 $ 'dan 5.03 $' a yükseldi.

 Bununla birlikte, Awesome Osilatör boğa momentumu eksikliğine işaret ettiğinden ve CMF akış içindeki sermaye girişinin zar zor performanstan daha iyi performans gösterdiğinden, göstergeler biraz nötr kalıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ