Yakın zamanda Singapur'da gerçekleşen Swell etkinliği sırasında, MoneyGram'ın üst düzey bir yöneticisi ODL ürününün ödemeleri daha hızlı ve daha ucuz hale getirmelerine yardımcı olduğunu gösterdi.

MoneyGram Yöneticisi: Ripple’ın ODL’si Operasyonel Maliyetlerimizi Önemli Ölçüde Düşürüyor

Yakın zamanda Singapur'da gerçekleşen Swell etkinliği sırasında, MoneyGram'ın üst düzey bir yöneticisi ODL ürününün ödemeleri daha hızlı ve daha ucuz hale getirmelerine yardımcı olduğunu gösterdi.

Pek çok kişi, geçtiğimiz yıllarda gerçekleştiğinden bu yana, Kasım ayının başında Singapur'da Ripple tarafından XRP fiyatının büyümesini tetiklemek için, Swell konferansını bekliyordu.

Ancak, Ripple yeni müşterilere (şimdi 300'den fazla) ve Talep Üzerine Likidite (ODL) kullanımındaki ortaklarına duyuru yapmada büyük bir yıllık ilerleme kaydetmesine rağmen, bu sefer fiyata yönelik artış beklentisi gerçekleşmedi.

Ripple’ın ODL’si Havale İşlemini Hızlı Ve Ucuz Kılıyor

Şu ana kadar ana ortak durumunda olan, yerel Bitso borsası ve XRP kullanarak ABD'den Meksika'ya para gönderen küresel havale operatörü MoneyGram.

MoneyGram'daki küresel operasyonların başkanı, Eylül ayı sonunda işe alınan Kamila Chytil, şunları ifade ediyor:

“Operasyonel maliyetlerimizi büyük ölçüde azaltmak ve global ödemeleri benzeri görülmemiş hızlarda gerçekleştirmek için RippleNet'teki Talep Üzerine Likidite'den yararlandık.”

Konferans boyunca, Ripple, Ross Edwards ve Kevin Mole'de üst düzey yöneticiler küçük bir sunum yaparak fon gönderme sürecinin blockchain üzerinde nasıl çalıştığını açıkladılar.

İspanya’nın En Büyük Üçüncü Bankası Şimdi Ripple’da mı?

Twitter'daki Ripple hayranlarından biri, söz konusu sunum sırasında İspanya'daki üçüncü en büyük bankanın örnek olarak kullanıldığını fark etti. Yorum dizisindeki bazı kişiler, Caixa Bank'ın şimdi de RippleNet'te çalışıp çalışmadığını tahmin etmeye başladı.

Weiss Ratings, Ripple ve ODL'yi Onayladı

Geçenlerde bildirildiği üzere, Weiss Ratings, Ripple’in dünya çapında daha iyi bir havale sistemi oluşturmasına yardımcı olabilecek Ripple’in ODL ve XRP araçlarını onayladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ