Gerçekten deflasyonist ve tamamen merkezi olmayan bir oyun tokeni olan MoneyTree, Lootex'te NFT mağazasının lansmanını duyurdu.

  Gerçekten deflasyonist ve tamamen merkezi olmayan bir oyun tokeni olan MoneyTree, Lootex'te NFT mağazasının lansmanını duyurdu. İkisi arasındaki ortaklık, kullanıcıların 1 milyon MoneyTree NFT'nin tamamını Lootex'te takas etmesine izin verecek. 400'den fazla NFT zaten satın alındı veya ganimet kutularında kazanıldı. $MONEY tokeni, yatırımcıları Money Tree'nin ürettiği 1 milyon benzersiz NFT'nin satışından elde edilen temettüler ve telif hakları ile pasif olarak ödüllendirir. Para Ağacı tokeni aynı zamanda yatırımcıları BUSD olarak ödeyen hiçbir ücret ödemeden otomatik bir haftalık piyangoya sokar. Kullanıcılar piyangoya sadece yerel token $MONEY'i tutarak girebilir ve NFT'leri de kazanma şansına sahip olurlar, ne kadar çok token tutulursa kazanma şansı o kadar yüksek olur.

 Proje 16 Ekim'de başlatıldı ve ilk haftalık piyango 22 Ekim'de yapıldı ve bir sahibine 43 bin doların üzerinde ödeme yapıldı. MoneyTree'nin 1.2 milyon dolarlık bir piyasa değeri ve yaklaşık 1300 sahibi var.

 Ekosistem, milyarlarca dolarlık bir endüstriye dönüşürken, NFT çılgınlığı artık üzerimizde. Markaların ve ünlülerin erken işbirliğini gördükten sonra, NFT'ler artık oyun arenasında favori haline geldi. Son çeyrekte birden fazla kazan-kazan projesinin piyasaya çıktığı yer. En son çılgınlık, oyun endüstrisinin en iyilerini kripto dünyasıyla birleştiriyor. Oyuncular, diğer popüler kripto para birimlerine karşı gerçek dünya borsalarında alınıp satılabilen değerli NFT'ler ve oyun içi tokenler kazanırlar. MoneyTree, mini oyunları ve bir milyon NFT koleksiyonuyla P2E endüstrisini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

 Money Tree tamamen merkezi olmayan bir yaklaşım benimsemiştir, tüm işlemler harici girdiler veya API'ler olmadan tamamen zincir üzerinde gerçekleşir. Proje, inovasyona yol açan ve geliştiriciler için önemli ölçüde daha fazla kaynak sağlayan Binance Akıllı Zinciri üzerinde çalışıyor. Merkezi olmayan bir ilk zihniyetin avantajı, oyuncuların ve yatırımcıların hiçbir girdinin değiştirilmediğinden emin olabilmeleridir ve bu, oyuncuların kapsayıcı blok zinciri felsefesine uygun olarak güvenilir bir şekilde çalışmasına izin verir.

MoneyTree, NFT Koleksiyon Ürünlerinin ve Blockchain Oyunlarının En İyisini Getiriyor

 MoneyTree, daha fazla token ve Ganimet kutusu kazanma şansı için oynanabilecek 3 heyecan verici mini oyun başlatacaktı. Bu mini oyunlar istatistiksel olarak adil olacak şekilde tasarlanmıştır, yani sahiplerine hiçbir haksız avantaj yoktur ve tüm oyuncular kazanma konusunda eşit şansa sahiptir. Mini oyunlar, tüm oyunculara hem dahili hem de harici kaynaklar tarafından müdahale edilemeyen tarafsız ve şeffaf bir sonuç sağlamak için Chainlink'in Doğrulanabilir Rastgele İşlevini (VRF) içerir. Lansmanda mevcut olacak üç mini oyun şunları içerir:

 ● Numberdome: Oyuncuların 1 ile 5 arasında 3 sayı seçip bunları Chainlink'in VRF sistemi tarafından oluşturulan sayılarla eşleştirmeye çalıştıkları bir mini oyun. Girmek için sabit bir Para Ağacı token ücreti vardır ve tokenin  değerlemesine tabidir.

 ● Gridlock: Gridlock, istatistiksel olarak adil kazanma oranlarına sahip, şansa dayalı bir oyundur. Oyuncu, ızgaradaki konumlarını seçer, ızgaraya, farklı sıralara veya ızgara numaraları arasında sınırsız sayıda token yerleştirilebilir. Kazanan numarayı belirlemek için Chainlink VRF aranacaktır. Sonuç tüm oyuncular için aynı olacaktır. Tüm bahisler yakıldı, kazananların tokenleri basıldı. Bu oyun tokenin toplam arzını etkiler, ancak oyunun istatistiksel olarak adil doğası nedeniyle, etki küçük dalgalanmalarla 0'da ortalama olacaktır.

 ● Versus Modu: VS modu, güncel olayları ve spor etkinliklerini alır ve etkinliğin kazananını veya sonucunu tahmin etmenizi sağlar. Oyuncu, kazanacağını düşündüğü tarafı seçer. Onların tokenleri tencereye girer. Kazanan takım, kaybedenin potunu alır. Ödüller, bireysel hisseye göre orantılı olarak dağıtılır. Oyun, etkinliğin başlamasından yaklaşık bir saat önce oynanamayacak. Bu oyunun ne zaman başlayacağına ilişkin duyurular için Telegram, Twitter ve web sitesinde uyanık olun, bu nedenle katılmak için yeterli zamanınız var.

 Mini oyunların yanı sıra MoneyTree, IPFS'de barındırılan ve Pinata ile sabitlenmiş bir milyon NFT'ye de sahiptir. 5 nadirlik vardır, 2 NFT yakılabilir ve daha yüksek bir nadirlikte rastgele bir NFT'de birleştirilebilir. Bu NFT'ler yerleşik pazardan veya rastgele bir ganimet kutusu satın alarak satın alınabilir, NFT satın alımlarından elde edilen $MONEY'in %90'ı bir temettü cüzdanına gönderilir ve kalan %10'u yakılır.

MoneyTree Ekonomi ve Token Sistemi

MoneyTree'nin ademi merkeziyetçilik ilkelerine uygun olmasını sağlamak için bir ön satışı yoktu ve toplam token arzının %90'ı PancakeSwap'ta likiditeye ayrıldı, kalan %10'u ekibe tahsis edildi. LP tokenlerinin %50'si yakıldı ve diğer %50'si bir ay boyunca kilitlendi ve sonunda gelecekteki borsa listelerinde kullanılması planlandı.

 Alınan işlem vergisi, MoneyTree'nin genel yapısı için zorunludur ve çeşitli özellikler için kullanılır.  Başarılı oyun ekonomisi, her işlem %5 vergiye tabidir ve bunun %2'si LP'ye, %2'si BNB olarak piyangoya, %1'i BNB olarak pazarlamaya gider. Diğer LP tokenlerinin aksine, MoneyTree'nin otomatik LP'si, sözleşme sahibine değil, 0x00.. adresine aittir. Proje bir vekil sözleşmesi kullanıyor ve platformu daha da genişletmek ve hem tokenlerin hem de NFT'lerin faydasını artırmak için çok daha fazla zincir üstü mini oyun uygulamayı planlıyor.

MoneyTree hakkında daha fazla bilgi edinmek için Moneytreecoin.io'yu ziyaret edin.

Sosyal Bağlantılar:

Twitter : https://twitter.com/moneytreecoin

Telegram : https://t.me/moneytreecoin

Dokümanlar: https://en-guide.moneytreecoin.io/

Medya bağlantısı :

İrtibat Kişisi : Para Ağacı Yöneticisi

Firma Adı : Money Tree

E-posta: [email protected]

Şehir : Londra

Ülke : İngiltere

Web sitesi :https://moneytreecoin.io/

Kaynak : Para Ağacı

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ