Monsta Infinite, kripto entegrasyonu ile yeni bir dijital oyun çağı getiriyor.

Monsta Infinite, kripto entegrasyonu ile yeni bir dijital oyun çağı getiriyor. Sıra tabanlı bir kart oyunu konseptine sahip bir MMORPG'dir (devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu). Oyna-kazan konseptini tanıtarak uygular; yönetişim belirteci, çeşitli platformlarda listelenecek olan $MONI ve yerel pazarda olacak olan NFT Monsta. Proje Axie'den ilham alıyor ve oyuncuların geleneksel oyunlarda karşılaştığı sorunları ortadan kaldırmak için tasarlanmış ve programlanmış bir oyun deneyimi sunmayı vaat ediyor. Temel özelliklerden bazıları, birkaçını saymak gerekirse, hesap güvenliği ve anti-bot oyunlarını içerecek.

Oyun, bir oyuncunun aldığı her karar için yeni bir dönüş sunduğu için, PVE'de her seferinde tam olarak aynı hikaye modunu almayacak ve böylece her seferinde merak uyandırıcı ve öngörülemez hale gelecek. Şimdi güçlendirme ve Monsta başına sınırlı klonlama sayısı gibi özelliklerle, bu, oyuna yalnızca oyuncuları Monstas cephaneliklerini sürekli olarak yükseltmeye teşvik etmekle kalmayıp, aynı zamanda oyunda dolaşan Monsta sayısını doğal olarak dengeleyecek ve böylece uzun bir süreyi teşvik edecek bir avantaj sağlıyor. Uzun vadede oyun için kendi kendini idame ettiren denge ve büyüme.

Monsta Infinite, başka bir geleneksel GameFi projesinden daha fazlası olarak türünün tek örneği bir proje olmayı başarır; GameFi endüstrisinden ve kripto alanındaki diğer olası ve olası endüstrilere dallanma potansiyelini ve kaynaklarını geliştirmek. İlk olarak, son teknoloji GameFi, Monsta Infinite'i geliştirmekle başlayacaklar. Oyun, kullanıcıların diğer geleneksel GameFi'de sıklıkla karşılaştıkları sorunları çözmeye yönelik yaratıcı ve yenilikçi çözümler uygulayacak, kazan-kazan tabanlı bir GameFi olacak. Dünyanın her yerindeki deneyimli tüketicilere daha iyi oyun oynama, kalite ve deneyim kazanma ve aynı zamanda yeni kullanıcıları karşılamayı hedefliyorlar.

Monsta Infinite, hala geliştirme aşamasında olan bir sonraki büyük trend olmayı hedefliyor. Bununla birlikte, piyasada nispeten yeni olmasına rağmen, dünyanın dört bir yanındaki kripto dünyasında bir sonraki çılgınlığa girmeyi bekleyen kendi büyük şirketler ve topluluklardan oluşan kendi hayran kitlesini çoktan yarattı.

Monsta Infinite, Oyun İçi Ekonomiyi Bir Sonraki Seviyeye Taşıyor

Başarılı bir GameFi oluşturmanın kilit yönlerinden biri kendi ekonomik finansmanıdır. Başarılı bir GameFi'nin kilit parçası, oyun yönleri kadar önemlidir, çünkü önemli sayıda oyuncu tek kaynağı olarak oyuna güveneceğinden, oyuncuların oyundan ekonomik açıdan da keyif almalarını sağlamaktır.  Böylece GameFi'nin ek amacı, tüm dünyadaki kullanıcılara istihdam olanakları sağlar.

 Monsta Infinite, MONI'nin herhangi bir oyun içi işlemde kullanılmadığından emin olarak hem yönetim tokeninden hem de oyun içi tokenden sürekli olarak faydalanacaktır, bunun yerine MONI'den STT'ye tek yönlü bir işlem için kullanılacaktır. Bu önlem, MONI'nin değeri, tıpkı diğer herhangi bir kripto para birimi tokeni gibi, piyasanın arz ve talebi nedeniyle sürekli değiştiği için belirlenir. Bu, tüm kullanıcıların erişebileceği düşük maliyetli bir giriş fiyatı sağlayarak MONI'nin STT'ye döviz kurunu ayarlama yeteneği verir.

 MONI aynı zamanda, kullanıcıların MONI'ye dönüşmesini gerektiren staking için de kullanılabilir, böylece MONI'nin sadece oyun terimi yerine ekonomik anlamda kullanımını artırır. MONI arzı da sabitlenecek, tokenin piyasadaki değeri korunacak ve dijital parayı potansiyel bir uzun vadeli yatırım haline getirecek. Böylece MONI'nin sadece oyun tüketicileri için değil, yatırımcılar için de hedeflenen bir yatırım olarak görülmesini sağlamak.

 STT ise oyunda çeşitli kullanımlara sahip olacak. Oyuncular, Monsta'nın pazarda satışı sırasında MONI'nin STT satın almasını isteyecektir. Proje ayrıca, STT'nin günlük kullanımdaki değerini korumasını sağlamak için, geliştirme ekibi tarafından yakından izlenecek olan, piyasada ve oyun içinde STT'nin arz ve talebine göre sürekli olarak STT basabilme yeteneğine de sahip olacaktır.

Öne çıkardıkları ilginç bir özellik, Üçlü Eşleştirme bulmacası gibi robot karşıtı özellikleri olacaktır. Savaşlar arasında uygulanacağı için, bir anti-bot özelliği olarak hareket ederken oyuncuların rekabetçi oyun ortamına katkıda bulunacak, oyun deneyimini daha da geliştirecek çünkü gerçeği söylemek gerekirse, kimse botlara karşı oynamayı sevmiyor. Bir başka ilginç özellik de, tüm P2P savaşlarının istemci tarafı yerine sunucu tarafında işlenerek oyun içi hack'leri ve hileleri daha da ortadan kaldıracak olmasıdır. Bunlar, Monsta Infinite'in oyunda uygulayacağı birçok özellikten sadece birkaçı ve Monsta Infinite'i GameFi endüstrisindeki rakiplerinin kilometrelerce önüne koyuyor.

Monsta Infinite'in Eşsiz ve Temel Özellikleri

 Monsta Infinite'in satış noktaları, geleneksel oynanışta bulunan çeşitli kusurları ortadan kaldırdığı oynanışıyla başlar. Monsta Infinite sadece bir ord değiinary kart oyunu. Monsta Infinite, sıra tabanlı bir kart sistemini üçlü eşleştirmeli bir bulmaca sistemiyle birleştiren 2 uçlu bir savaş yaklaşımı benimsiyor. Oyun, rekabetçi ve zorlu, heyecan verici bir oyun içi savaş deneyimi yaratmak amacıyla tasarlandı. Monsta Infinite,

 ● Blockchain oyunlarını eğlenceli ve ilham verici bir gerçeklik haline getirin

● Blok zinciri ve oyun teknolojisini geliştirin

● Canlı topluluk ve sanatla dolu sanal bir dünya yaratın

● Evrensel Temel Gelirin gerçekleşmesini hızlandırın

 Geleneksel olarak, NFT, ERC721 NFT Standardı haline gelen şeyi kullanmaya başladı. Önceki NFT oyunlarının birçoğunun, oyundaki her öğe veya kaynak koleksiyonu için yeni bir sözleşme dağıtması gerekir. Monsta Infinite geliştiricileri, oyuncuların sanal dünyada kendilerini ifade etmek için daha fazla özgürlüğe ihtiyaçları olduğuna inanıyor. Bu nedenle proje, yalnızca bir akıllı sözleşme kullanarak çok sayıda çok varlıklı NFT öğesini depolamayı mümkün kılmak için ERC1155 Multi Token Standard'ı kullanacak.

 ERC1155 akıllı sözleşmesi, JSON dosyasını depolayan bir bağlantıya işaret eden değişmez bir URI kullanır. Ademi merkeziyetçilik, içeriği eşler arası dağıtılmış bir depolama yöntemiyle sunan IPFS sistemlerinde veri dosyalarının depolanması yoluyla sağlanır. Sonuç olarak, bir kamu alanında depolanan dosyalar, bir süre kullanılmadığında dosyayı silen çöp toplama işlemine tabidir.

 Monsta Infinite hakkında daha fazla bilgi edinmek için Monstainfinite.com'u ziyaret edin.

Twitter : https://twitter.com/monsta_infinite

Facebook :https://www.facebook.com/monstainfinite

Telegram : https://t.me/monstainfinite

Anlaşmazlık : https://discord.gg/monsta

Youtube :https://www.youtube.com/channel/UCvmW6NmtIm9Ohq7CwKbqucQ

$MONI şurada listeleniyor:

KuCoin:

https://trade.kucoin.com/trade/MONI-USDT

PancakeSwap: https://pancakeswap.finance/swap?outputCurrency=0x9573c88aE3e37508f87649f87c4dd5373C9F31e0

Kapı.io:

https://www.gate.io/en/trade/MONI_USDT

MEKSİKA:

https://www.mexc.com/exchange/MONI_USDT

Yükseliş Ex:

https://ascendex.com/en/cashtrade-spottrading/usdt/monil

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ