MoonEdge, tamamen Polygon'da IDO'ya adanmış ilk merkezi olmayan fırlatma rampasıdır.

MoonEdge Nedir?

MoonEdge, tamamen Polygon'da IDO'ya adanmış ilk merkezi olmayan fırlatma rampasıdır. MoonEdge, DeFi hizmetlerini, NFT ile ilgili projeleri ve daha fazlasını sunar. Genel olarak amaç, kullanıcılara olağanüstü bir yatırım getirisi ile benzersiz yatırımlar sağlamaktır. Proje, çok yakında ilk IDO'yu Polygon'da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bunun yanında, likidite madenciliği ve staking ödülleri tanıtıldı. Polygon Network, ucuz IDO katılımı ve heyecan verici Polygon Network proje fırsatları için kullanılmaktadır. Bir IDO'ya katılmak için kişinin beyaz listeye alınmış bir birey olması veya KYC prosedürünü geçmiş olması gerekir.


 MoonEdge eksiksiz proje durum tespiti sağlar – Topluluğa yalnızca mutlak üst düzey projeler getirilir. Bu, dolandırıcılık ve pull rug olasılığını en aza indirir. Deneyimli MoonEdge ekibi ve tüm ortaklar, projelerin tam potansiyellerine ulaşmasına yardımcı olan katma değerli hizmetler sunar. MoonEdge, başka bir bağış toplama platformundan daha fazlasıdır. Projelerin büyümesine de yardımcı oluyor! Topluluk hayati öneme sahiptir ve garantili fırsatlar ve tahsisler sayesinde, portföy boyutundan bağımsız olarak güçlenir. Projeler, sürekli büyüyen topluluktan ve benimseme fırsatlarından yararlanır. MoonEdge ve ortakları, platformda başlatılan projelere tam destek sağlayacak. Topluluk üyeleri, heyecan verici Polygon Network proje fırsatlarından yararlanır.

MoonEdge, toplu kabulü teşvik ederek ve her projeyle birlikte çalışarak Polygon ekosisteminden gelişimin hızlandırılmasını öngörüyor. Kaynak yaratma yetenekleri sağlayarak ve topluluk katılımının entegrasyonu yoluyla, yolculukları boyunca en kaliteli projelere destek sunar.

MoonEdge'in Temel Özellikleri

Ethereum Ağı titizdir. Ancak, ağı her gün yavaşlatan, büyüyen bir gaz ücreti sorunu var. Ethereum kullanıcıları daha ucuz ve daha hızlı bir çözümü arar ve hak eder. Alternatif zincirler ve Katman-2 çözümlerinin popülaritesi artıyor. Polygon Network (eski adıyla Matic), önde gelen Katman-2 çözümüdür. Düşük ücretler, yüksek ademi merkeziyetçilik ve neredeyse anında işlemler sunar. Polygon Network, 2020 ve 2021'de katlanarak büyümüştür. MoonEdge Platformu, müşterinin dikkatini çekmek için aşağıdaki özellikleri sağlar.

Güvenilir: MoonEdge ekibi, platformda listelenen her proje için kapsamlı bir inceleme süreci gerçekleştirir. Bu, MoonEdge topluluğuna yalnızca en kaliteli projelerin sunulmasını sağlar.

Adil: Adil kademeli sistem, her türden topluluk üyesine fırsatlar sunmak üzere tasarlanmıştır. Sistem aylarca süren iyileştirme süreçlerinden geçti. Çok yakında, topluluk tarafından yönetilir ve bu da topluluk imtiyazı sağlar.

Destekleyici: MoonEdge ve ortakları, platformda barındırılan projelere eksiksiz bir uzmanlık seti sunar. Ekipleri teknik, pazarlama, danışmanlık ve hukuki destekten yararlanabilir.

Kapsayıcı: Polygon üzerine inşa edilen projeler ve gelecekte Polygon ekosistemine katılmayı planlayan projeler, IDO'larını MoonEdge'de ağırlamaktan memnuniyet duyarlar.

MoonEdge Katman Sistemi

 MoonEdge, perakende yatırımcılar ile kurumsal yatırımcılar arasındaki uçurumu kapatmayı hedefliyor. Günümüzde kapsayıcı olmayı vaat eden birçok platform, VC'ler için bir kulüp haline gelerek perakende yatırımcıları dışlıyor. Ancak MoonEdge, çok farklı bir yaklaşım benimsiyor. $MOONED tokenleri sayesinde perakende yatırımcılar, fırlatma rampasında gelecek vaat eden blok zinciri/kripto projelerinde çok erken turlara erişebilirler. Tüm katılımcılara tutulan token sayısına göre ödeme yapılmasını sağlamak için adil bir katman sistemi ve havuz yapısı uyguluyoruz. Her bir katman grubu için belirteç gereksinimlerinin ve tahsisinin dökümü aşağıdaki gibidir:

Aşama 1 (Asteroid):

Giriş seviyesi Asteroid seviyesi, mütevazı sermayeye sahip olanlar için oyunda biraz görünüm elde etmek için mükemmel bir yoldur. Asteroit seviyesindeki yatırımcıların en az 5.000 $MOONED token tutmaları gerekecek. Bu katman grubu, garantili toplam havuz ağırlığı 2'yi paylaşacaktır.

2. Aşama (Comet-Kuyruklu Yıldız):

Asteroid seviyesinden yukarı çıkmak, Comet seviyesidir. Bu gruptaki yatırımcıların, garantili toplam havuz ağırlığı tahsisi 5 olan en az 10.000 $MOONED token bulundurmaları gerekecektir. 

Kademe 3 (Meteor) :

Meteor katmanı yatırımcıları için minimum token gereksinimi 20.000  MOONED tokenidir. Bu katman grubu, 12'lik garantili bir toplam havuz ağırlığı tahsisi alacaktır.

4. Kademe (Meteorit) :

Son olarak, 50.000 MOONED tokeni olan yatırımcılar, 35'lik garantili bir havuz ağırlığı alacaklardır. Bu, getirilerini en üst düzeye çıkarmak isteyen daha büyük yatırımcılar için tasarlanmıştır.

Seviye X (Edge Fragment - Kenar Parçası):

Son katman Edge Fragment -Kenar Parçası, lansman sonrasına kadar açıklanmadan kalacak. İlk önce topluluğumuz arasında yalnızca en dindar ve sadık olanları ödüllendirmek için Edge Fragment için karar verdik!

 MoonEdge, platformun en yüksek şeffaflığını ve güvenliğini sağlamak için kaçınılmaz olarak kilit firmalar ve denetçilerle işbirliği yaptı ve ortaklık kurdu. Telegram ve Twitter'da 330.000'den fazla birleşik takipçiyle proje, ayrıcalıklı özelliklere ve kapsayıcı hizmetlere sahip bir ekosistem inşa ediyor.

MoonEdge hakkında daha fazla bilgi edinmek için Moonedge.finance adresini ziyaret edin.

Twitter : https://twitter.com/moon3dge

Telegram : https://t.me/moonedge

Telegram Duyurusu : https://t.me/moonedgeANN

Medium: https://moonedge.medium.com/

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ