Ana akım yatırımcıların kripto sektörüyle ilgili ana sorunlarından biri oynaklığıdır.

Mosdex, Kripto Piyasalarındaki Oynaklığa Çözüm Sağlıyor

Ana akım yatırımcıların kripto sektörüyle ilgili ana sorunlarından biri oynaklığıdır. Bitcoin, Ethereum ve diğerlerindeki en iyi paralar arasında bile fiyatlar sadece birkaç gün içinde çift haneli yüzdelerle değişebilir.

Bunun önemli bir nedeni, merkezi finansal piyasaların aksine, hiçbir merkezi otoritenin fiyatları kontrol etmemesi. Bir yandan, demokratik fiyatlandırma sağladığı için bu iyidir. Ancak diğer yandan yatırımcılar için kötü.

Çeşitli borsalardaki varlık fiyatlarındaki büyük dalgalanmalar, kripto piyasalarındaki karları tahmin etmeyi zorlaştırıyor. Finans piyasalarındaki en deneyimli tüccarlar bile kripto piyasalarını kavrayamaz.

Mosdex Mükemmel Çözümdür

Mosdex, kripto pazarlarında yaygın olan oynaklık için mükemmel bir çözümdür. Bir türbülans denizinde bir sakinlik adası görevi görür. Mosdex'te, kripto varlıkların fiyatları yükselse de düşse de katılımcılara sabit bir pasif gelir garantisi verilir.

Mosdex, Finlandiya merkezli Mosdex LLC'ye ait bir kripto arbitraj platformudur. Blok zincirinin süreçleri, benzeri görülmemiş bir şeffaflık sağlayacak şekilde otomatik ve güvenlidir. Mosdex, blockchain, DeFi, tokenizasyon, arbitraj ticareti ve kripto ticareti konularında deneyimli profesyonellerden oluşan deneyimli bir ekibin buluşudur. Ekip, tacirlerin minimum risk ve çoklu gelir akışıyla kolay, istikrarlı kâr elde etmesini sağlamak için Mosdex'i yarattı.

Neden Mosdex Öne Çıkıyor?

Mosdex, dünyadaki ilk kripto arbitraj platformu değil. Bununla birlikte, paketten sıyrılıyor. Mosdex, katılımcılara sabit bir gelir kazandırabilen tek kripto arbitraj platformudur. Ek olarak, Mosdex blok zinciri üzerinde çalışır, yani herkes bir blok zinciri gezgini aracılığıyla platform işlemlerini denetleyebilir.

Mosdex'i denetleyen herkes, platformun diğerlerinden farklı olduğunu görür. İddiaları doğrudur ve karlar zamanında dağıtılır. Bu, Mosdex platformunun otomasyonu ile mümkün olmaktadır. Tüm kazançlar gerçekçi, güvenilir ve garantilidir. Şimdiye kadar Mosdex'e yatırım yapan herkesin övgüsü var.

Mosdex'in diğerlerinden üstün olmasının iyi bir nedeni var. Yapay Zeka, Makine Öğrenimi ve büyük veriler platforma güç katıyor. Bu teknolojiler ile riski en aza indirirken en karlı arbitraj fırsatlarını kolayca belirleyebilir.

Platformda yerleşik olan güçlü eşleştirme motoru, bir seferde yalnızca birkaç kuruş değerinde milyonlarca ticaret fırsatını keşfedebilir. Ancak kümülatif etkisi, platformdaki herkesin güvenilir bir pasif gelir elde etmesidir.

Yapay zeka destekli motoru her zaman çalışır durumdadır, yani pazar yükselse de düşse de Mosdex her zaman karlı fırsatları belirleyecektir. Mosdex protokolü ayrıca tüm işlemlerin şeffaf bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan blok zinciri tabanlı bir mimariye sahiptir.

Mosdex İşlemleri Nasıl Gerçekleştirir?

Mosdex, platform kullanıcılarına kar elde etmek için çok sayıda arbitraj tekniği kullanır. Teknikler şunlardır:

Çapraz Borsa Arbitrajı
Bu, aynı varlık için farklı borsalardaki fiyatların karşılaştırılmasını ve ardından fiyat farkının alım satımını gerektirir. Ancak, normal bir tüccar bu farklılıkları asla görmez. Çoğu yalnızca birkaç saniye sürer ve değişim ücretlerinden dolayı kâr elde etmek için çok küçüktür. AI, Mosdex'in fırsatları mikrosaniye cinsinden belirlemesine ve bunlardan tam olarak yararlanmasına olanak tanır.

Üçgen Değişim
İşlem, aynı platformda birbiriyle üç dijital paranın ticaretini gerektirir. Sonuç, tacirin başlangıçta olduğundan daha iyi bir konuma gelmesidir. Bu tekniği kullanmanın avantajı, Mosdex ve kullanıcıları için daha büyük karlar sağlayan değişim ücreti olmamasıdır.

Defi Arbitraj
Mosdex, DeFi arbitraj ticaretine katılmak için akıllı sözleşmelere güvenir. AMM adı verilen tüm DeFi borsaları, işlemleri otomatik olarak gerçekleştirir. Doğru akıllı sözleşmeyle, çeşitli MMA'lardaki fiyat farkları hızla keşfedilebilir ve bunlardan kar elde etmek için yararlanılabilir.

Kâr Paylaşım Mekanizması ile Desteklenen Staking Tabanlı Arbitraj
Mosdex ayrıca staking tabanlı bir arbitraj sunar. Getiri arbitrajı ticareti sırasında maksimum getiri sağlamak için yerleşik bir kar paylaşım modeline sahiptir. Mosdex'in alım satımları yürütme süreci, staking tabanlı arbitraj ile karmaşık olsa da, sonuçlar basittir. Herkes para kazanıyor.

Bu programa katılmak için tek yapmanız gereken para yatırmak. Platform daha sonra yapay zeka ve Makine Öğrenimi ile karmaşık hesaplamalar ve ticaret yürütme gerçekleştirecek. Kâr elde edildikten sonra, bunları paylaşmak için üzerinde anlaşmaya varılan bir model kullanılır.

 Bot payı %35'in biraz üzerinde kar elde ediyor. Kârın geri kalanının tamamı yatırımcıya gider. İşin hiçbirini yatırımcının yapmadığını düşünürsek bu etkileyici. 

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ