2 milyonu aşan kayıtlı kullanıcı, kullanıcı yetkilendirme ve merkezi olmayanlaştırma çağını keşfetmeye büyük ilgi olduğunu doğrulamaktadır.

Move-to-earn Powerhouse Walken 2 Milyon Kayıtlı Kullanıcıyı Aştı

2 milyonu aşan kayıtlı kullanıcı, kullanıcı yetkilendirme ve merkezi olmayanlaştırma çağını keşfetmeye büyük ilgi olduğunu doğrulamaktadır.
Walken'in ekibi, kripto piyasası koşullarından bağımsız olarak inşa etmeye devam edecek. Tüm kullanıcılar için çeşitli etkinlikler ve güncellemeler planlanmıştır.

Walken, aşağı yönlü piyasa koşullarına rağmen güçlü bir ivme kazanmaya devam ediyor. Sürdürülebilir belirteçler ve bağımlılık yaratan oynanış sayesinde projeye olan ilgi artmaya devam ediyor.
Walken, beş aydır herkese açık beta testinde. Bu süre zarfında, önemli bir topluluk büyümesi kaydetti. Ağustos 2022'de 1 milyon kayıtlı oyuncuyu aşan ekip, şimdi birkaç ay sonra 2 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaşmasını kutluyor.
Walken'in başarısı, CAThlet'leri, kullanışlı kullanıcı arabirimi ve giriş engeli olmaması gibi çeşitli faktörlere bağlanabilir. Daha iyi bir yaşam tarzını teşvik etmek herkes tarafından erişilebilir olmalıdır ve Walken bu vizyonu somutlaştırır.

Ayrıca, Walken ekibi milyonlarca web2 kullanıcısını web3'e dahil etme taahhüdünü sürdürmektedir. 2 milyonu aşan kayıtlı kullanıcı, kullanıcı yetkilendirme ve merkezi olmayanlaştırma çağını keşfetmeye büyük ilgi olduğunu doğrulamaktadır.

Dönüm noktası kutlama zamanı olsa da, Walken'in ekibi kripto piyasası koşullarından bağımsız olarak inşa etmeye devam edecek. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere tüm kullanıcılar için çeşitli etkinlikler ve güncellemeler planlanmaktadır:

Walken Kazanç: $WLKN tokenlerini sabit veya esnek koşullar altında stake ederek daha geniş token kullanımı ve oyuncu yetkilendirmesi sağlar

Walken Runner: Ekosistemin İlk Hiper Gündelik Oyunu

CAThlete Birleştirme Etkinliği: 2 CAThlet'i 1 CAThlete ile Ortak'tan daha yüksek bir nadirlik garantisiyle değiştirin.
Günlük görevler, ilişkili ödüllerle çeşitlendirilmiş ve heyecan verici bir deneyime katkıda bulunacaktır.
Önümüzdeki birkaç ay boyunca daha fazla özellik ve etkinlik planlanıyor. Daha fazla detay, resmi Walken sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanacak.

Walken Hakkında

Walken, kullanıcıların adım sayılarını yakalamak için standart akıllı telefonların ve giyilebilir cihazların hareket algılama özelliklerini kullanan ve daha sonra uygulama içi oyun oynama ve NFT'ler için WLKN jetonlarıyla ödüllendirilen bir ekip tarafından oluşturulmuş bir Kazanmak İçin Taşı mobil uygulamasıdır. Appyfurious ve GetFit Apps'ın arkasındaki ekip tarafından geliştirilen Walken, oyun ve kriptoyu sağlıklı, aktif bir yaşam tarzıyla ilişkilendirmeye kendini adamıştır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ