Tokenomics, 2017 yılında kripto alanında, token kullanımı yoluyla blok zincirlerdeki belirli davranışları teşvik etmenin bir yolu olarak popüler bir kavram olarak ortaya çıktı.

MoveZ ile Nasıl Fit Olunur ve Kripto Kazanılır

Tokenomics, 2017 yılında kripto alanında, token kullanımı yoluyla blok zincirlerdeki belirli davranışları teşvik etmenin bir yolu olarak popüler bir kavram olarak ortaya çıktı. Buradaki fikir, bir projenin ekonomik teşviklerini kullanıcıları ile uyumlu hale getirerek, benimsemeyi ve kullanımı daha etkin bir şekilde yönlendirebilmenizdir.

Tokenlerin uygulandığı bir alan, fitness ve egzersiz alanıdır. Teoriye göre, insanları forma girdikleri ve aktif kaldıkları için ödüllendirebilirseniz, küresel obezite salgınının ele alınmasına yardımcı olabilirsiniz. Son yıllarda, Sweatcoin ve STEPN dahil olmak üzere bir dizi “hareketle kazan” uygulamasının ortaya çıktığını gördük.

MoveZ, bu alana en son giren kişidir ve en iyi performans gösteren IDO'ların üçte birini başlatan bir platform olan BlueZilla tarafından desteklenmektedir. MoveZ, egzersiz yapmanın kullanıcıların favori jetonlarının yakılması ve en sevdikleri jetonlarla ödüllendirilmesiyle sonuçlandığı “kazanmak için yakma” konsepti de dahil olmak üzere bir dizi benzersiz özellikle önceki seçeneklerin karşılaştığı zorlukları çözmek için yola çıktı. Aynı zamanda, arz ile talebi dengelemeye yardımcı olacak deflasyonisttir.

Kullanıcılar Ne Kadar Kazanabilir?

MoveZ'i kullanarak kazanabileceğiniz miktar, aktivite seviyenize ve NFT'lerinizin kalitesine bağlı olacaktır. Aktivite seviyeniz ne kadar yüksek olursa, o kadar çok kazanabilirsiniz. Ve yüksek kaliteli bir NFT'niz varsa, daha fazlasını da kazanabilirsiniz. Pratikte bu, ne kadar aktif olduğunuza ve ne tür NFT'lere sahip olduğunuza bağlı olarak kazançların günde birkaç dolardan birkaç yüz dolara kadar değiştiği anlamına gelir.

MoveZ'de, TÜM egzersiz biçimleri ödüllendirilebilir, bu da platforma, kullanıcılar için sınırlı egzersiz biçimleri sağlayan yerleşik platformlara göre büyük bir avantaj sağlar. Bu yüzme, bisiklete binme, koşu, koşma, spor salonunda olma veya daha fazlası olabilir.

Büyüme Potansiyeli

Sadece 55.000$'lık bir piyasa değeri ile MoveZ, potansiyel büyüme için çok fazla alana sahiptir. Bu, BlueZilla'nın tüm zamanların en iyi performans gösteren IDO'larının üçte birini piyasaya sürdüğünü düşündüğünüzde özellikle doğrudur . Bu, MoveZ'in çok fazla potansiyele sahip olduğunu gösterir.

Ayrıca, MoveZ'in Twitter ve Telegram hesapları sadece birkaç gün içinde 100.000'den fazla birleşik kullanıcıya ulaştı. Bu, uygulamaya olan güçlü talebi gösterir.

Dahası, MoveZ'in kullanıcılar arasında ilgi görmesine yardımcı olacak bir dizi benzersiz satış noktası vardır. Bunlara destek bölgeleri, kurumsal hesapların yanı sıra NFT kredisi ve gelir paylaşımı dahildir.

Tüm bunlar, MoveZ'i önümüzdeki aylarda izlenecek bir uygulama haline getiriyor. Güçlü ekibi, büyüyen kullanıcı tabanı ve yenilikçi özellikleri ile MoveZ, kazan-kazan alanını fırtına gibi almaya hazır. MoveZ'in IDO'su BSCPad, MetaVPad, GameZone ve PolyPad'de başlayacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ