Müslüman Paraları (Musc) İlk Değişim Teklifi (IEO) 30 Eylül'de Probit Global Borsası'nda yaşadı.

Müslüman Paralar IEO, Probit Global'da Yaşıyor

Müslüman Paraları (Musc) İlk Değişim Teklifi (IEO) 30 Eylül'de Probit Global Borsası'nda yaşadı. İlk turun 10 Ekim tarihinde sona erdiği  bildirildi. İkinci turun 24 Ekim'de sona ermesi planlanıyor ve % 15'ten fazla bonus sunuyor. Yerli tokenler bir zekat sistemi içeriyor ve  her işlemdeki % 2 vergi ve tüm gelen projeler İslam uyumludur. Müslüman paralar, insanların, Musc tokenlerinin birinin zekat vermelerine  izin verdiği için, yalnızca bunları kullanarak bunları kullanmalarına izin vereceklerdir. Tüm işlemlerdeki % 2 vergi klasik para birimine dönüştürülür, ardından ilişkili hayır kurumlarına geri döner. Bu fonksiyonun, Müslüman paraları kredi kartı geliştirildiğinde, birinin kartları herhangi bir koşulda kullanırken doğrudan zekat vermesine  izin verildiğinde de izin verilecektir.

 

Tokenler şu anda IEO üzerinden 0.042 $ USDT için kullanılabilir ve 0.05 $ USDT fiyatında listelenecek. Müslüman paralar, Müslüman topluluğunun dijital tokenini   kullanırken dinlerini pratik yapmalarını sağlayan bir şeriat uyumlu finansman çözümüdür. Bunun üzerine, Müslüman para ekosistemi, karlı yatırım için bazı defi çözüm sunar.

 İslam Finansmanı, Fransa gibi gelişmiş ülkelerin bir kısmının ulusal zenginliğinin iki katı olan 4.000 milyar dolarlık bir olarak birleşik bir değeri olan büyük bir sektördür. Müslüman paralar tokeni, yaklaşık 1,8 milyar Kombine Müslüman nüfus için varsayılan dijital finansal araç olmak anlamına gelir. Müslüman inanç belirli ilkeler üzerinde çalışır ve çok az sayıda dijital para birimi, kullanım parametresiyle birlikte, bu nedenle Musc tokenleri, bu boşluğu doldurabilir ve İslami finansman kültürünü merkezi olmayan bir çatıya getirebilir.

Müslüman Paraları Diğer Defi Projelerinden Nasıl Ayrılır ?

Müslüman paraları, ağın ana yakıtı olarak görev yapan doğal token Musc ile başka hiçbir şey gibi bir defi ekosistemi sunar. Musc tokeni, dünyanın dört bir yanındaki Müslüman nüfus için para birimi haline getiren Müslüman ülkeler arasında evrensel olarak sahip olunan ve yaygın olarak kabul edilebilir. İnanç ve tüm Ummah'ın ekonomik gelişimi üzerine odaklanmasıdır. Bütününde İslam topluluğu , diğer defi projelerinden ayrı olarak ayarlar. Müslüman paralar, Defi ekosisteminin tüm avantajlarına sahipken, bu avantajları bir finansal çatı altında birleştirmek için kardeşliği birleştirmek için bu avantajlardan yararlanır.

 Müslüman paralar ekosistemi, çok popüler Binanlık Akıllı Zincirinin (BSC) üstüne yapılır. Kolayca erişilebilir  ve ağdaki işlemler nispeten daha hızlıdır. ICO fundraising, Musc tokeninin Ümmet'in Dijital tokeni olarak kurmanın ilk adımıdır. Token, çeşitli değiş tokuşlarda listelendiğinde, IEO'yu gönderir, piyasada daha fazla ivme kazanmak için yeni finansal hizmetlere dahil eder.

Müslüman Paraları Ekosistem: Cüzdan ve Banka Kartı

 Müslüman paraların kalitesini ve özelliklerinin markaya kadar kalmasını sağlamak için şu anda sadece üç proje geliştirilmektedir.

 ● KREDİ KARTI: Bir zekat sistemi ile doğrudan Müslüman paralar veya fiyat ile doğrudan birinin mevcut harcamalarını ödemek için kullanılmalıdır.

 Cüzdan Uygulaması: Müslüman paraları Will'de değiştirmek ve fiyata dönüştürmek. Müslüman, her yerde, Paris'ten Cezayir'e, Mekke'den Cezadılar'a, MECCA'dan Ceza'ya da olsun, birinin şu anki harcamaları ödemek ya da bir kenara koymak isteyebilir.

Cashback: Müslüman paralar ekosistemi, Müslüman işlemlerinin Musc sahiplerine bağlı bir geri ödeme sistemi dahil ederek gelişmesini kolaylaştırır. Ortaklıklar, Musc'un Müslüman dükkanlarının geliştirilmesinde sürekli bir rol oynamasına izin verecek.

 Müslüman paralar, token başına 0.042 USDT'nin lansman fiyatında toplam 500 milyon Musc token tedarikine sahip olacaktı. Bu 500 milyon token, yedi masraf öğesine ayrılır:

● ICOS (IEO ve listeleme sırasında satılan tokenler),

● Takaslar (takas havuzları için sağlanan tokenler),

● Takım Ücreti,

● Pazarlama (pazarlama kampanyaları için hazırlanan tokenler),

● Özel Satışlar (ilk satışlar),

● Satış öncesi ve rezerv (beklenmedik bir engelle yüzleşmek için).

 2022'nin ilk çeyreğinde Müslüman paraların, kredi kartı ihraç etmenin ve geri ödeme programlarının başlayacağını takip eden dijital cüzdanın geliştirilmesini tamamlar. Gelecek yılın ikinci çeyreğinde, ekosistemi güçlendirecek olan mobil uygulama, token sayısız borsada işlem yapmaya başlayacak şekilde başlatılacak. Tüm ekosistemin, 1,8 milyar Müslüman topluluğunu bir dijital finans çatı altında getirmek ve Musc tokeni kullanımını genişletmek amacıyla 2022 yılına kadar çalışması ve çalışması bekleniyor.

Müslüman paraları hakkında daha fazla bilgi içinMuslimcoins-ico.com adresini ziyaret edin.

Twitter: https://twitter.com/muslimcoins

Telegram: https://t.me/muscproject

Instagram: https://www.instagram.com/musc_project/

Reddit:https://www.reddit.com/user/muslimcoins/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/uczmqujcl6iyxwt6e8c lg5ig

Medya bağlantısı  :

Şirket Adı: Musc Projesi

E-posta: [email protected]

Şehir: Tallinn

Ülke: Estonya

Web Sitesi: https://muslimcoins-ico.com/

Kaynak: Müslüman paralar

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ