Bu yazımızda sizlere MVL Coin (MVL) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve MVL Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere MVL Coin (MVL) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve MVL Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

MVL Coin (MVL) Nedir?

MVL, tüm katılımcıların mobilite verilerinin şeffaf bir şekilde adil değerde değiş tokuş edildiği ve mobilite ile ilgili tüm hizmetlerin tek bir çatı altında birleştirildiği bir blockchain mobilite ekosistemidir.

MVL'nin TADA, araç çağırma hizmeti ve TADA teslimatı gibi mobilite hizmeti Singapur, Vietnam, Kamboçya'da zaten işletilmiştir ve 1 milyon Güneydoğu Asya kullanıcısı vardır.

Teşvik tabanlı blok zinciri hareketliliği MVL Ekosistemi (mvlchain.io), araçlar gibi mobilite birimlerinin ömür boyu verilerini toplamak için mobilite ile ilgili tüm hizmetleri birbirine bağlar. Ama neden blockchain teknolojisine ihtiyaç duyuyor?

MVL Ekosistemi, blok zincirine veri kaydedenlere teşvik sağlar. Bu ekosistemi besleyen katkıda bulunanlara fayda sağlar.

Mevcut merkezi çevrimiçi platformlar, paydaşlara ve şirket sahiplerine yüksek getiri sağlamak için oyuncular tarafından verilen verileri alır. Ancak MVL Ekosistemi, katılımcılarına yüksek getiri sağlar. Bu, aktif veri kaydını motive eder. Ödüller, MVL tokenine dönüştürülebilen MVL Puanları şeklinde verilecektir.

Ekosistemde kullanılan kripto para birimi olan MVL Coin, katılımcılar mal alışverişi yapmak veya mobilite verilerine erişmek isterse kullanılabilir.

Bu ekosistem, katılımcıları ve işletmeleri arasında güvene dayalı etkileşimi körüklemek için şeffaf verilere dayanır. Yani blockchain burada gerçekten önemli. Kullanılmış bir araba satın almak istediğinizi varsayalım. MVL Ekosisteminde, satın almak üzere olduğunuz ikinci el aracın kullanım ömrü verilerine ulaşabileceksiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ