Bu yazımızda sizlere My Neighbor Alice (ALICE) Nedir? Sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

My Neighbor Alice (ALICE) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi ALICE

Bu yazımızda sizlere My Neighbor Alice (ALICE) Nedir? Sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

My Neighbor Alice (ALICE) Nedir?

My Neighbor Alice, herkesin sanal adalar satın alıp sahiplenebileceği, heyecan verici eşyalar toplayıp inşa edebileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği çok oyunculu bir inşaat oyunudur. Animal Crossing gibi başarılı oyunlardan esinlenen oyun, iki dünyanın en iyilerini birleştiriyor - oyun deneyiminin tadını çıkarmak isteyen normal oyuncular için eğlenceli bir anlatım ve misli Olmayan tokeları toplamak ve takas etmek isteyen oyuncular için bir ekosistem ( NFT'ler) sunuyor.

ALICE, My Neighbor Alice’in yerel yardımcı program tokenı olup aşağıdaki işlevlerde kullanılır:

Oyun İçi Para Birimi: Oyunda ve Alice'in pazarında varlıklar ve özel beceri setleri satın alın.

Yönetişim: Bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) aracılığıyla yönetişim sürecine katılın ve iyileştirme önerileri ve platform geliştirmeleri (ör. Platform işlemleri ve geliştirme) üzerinde oylayın. Seçmen katılımını teşvik etmek için seçmen teşvikleri getirilecek.

Stake etme: Platform gelirlerinin bir yüzdesini (ör. Arsa satışları, varlık satışları ve işlem ücretleri) kazanmak için ALICE tokenlerini stake edin.

Oyuncu Teşvikleri: Oyuncular, oyundaki görevleri tamamlayarak ALICE tokenları kazanabilirler. Bu tasarım, kullanıcının oyuna katılımını teşvik etmek ve çekişi sürdürmek içindir.

Komşum Alice, oyuncuları oyuna katıldıkça ödüllendirmek ve oyun öğelerinin sahipliğini dağıtmak için blok zincirindeki oyun ekonomisini geliştiriyor.

NFT tabanlı varlıklar aracılığıyla merkezi olmayan sahiplik: Adalar, evler, evcil hayvanlar vb. Gibi oyun içi varlıkların merkezi olmayan sahipliği.

Sosyal özellikler: Oyuncuların aynı adadaki insanlarla iletişim kurmasına ve sohbette jetonları ve varlıkları arkadaşlarına aktarmasına olanak tanıyan oyun içi sohbet modülleri. Oyuncular birbirlerinin adalarını ziyaret edebilir ve birlikte grup görevlerini tamamlayabilir.

Pazar Yeri: Kullanıcıların varlıklarını alıp satmalarına olanak tanıyan oyun içi pazar. Oyuncuların oyunda ürün satın almaları ve yaratmaları için daha fazla likidite ve finansal teşvik sağlar.

ALICE TOKEN Nedir?

My Neighbor Alice, oyuncuların kendi sanal topraklarını inşa ettikleri, komşularla etkileşime girdikleri ve ödüller kazandıkları çok oyunculu bir inşaat oyunudur. Animal Crossing gibi oyunlardan esinlenen oyun, iki dünyanın en iyilerini birleştiriyor - oyun deneyiminin tadını çıkarmak isteyen normal oyuncular için bir anlatı ve Misli Olmayan Token (NFT) toplamak ve takas etmek isteyen oyuncular için bir ekosistem. My Neighbor Alice, topluluğu yönetim sürecinin merkezine yerleştirir ve ALICE token sahiplerini DAO - Topluluk Konseyi'ne katılmaya davet eder. DAO aracılığıyla proje, oyuncuların oy vermesine ve önemli kararlar (örn. Oyun geliştirme, NFT onayları, yaklaşan yarışmalar vb.) Önermesine izin vererek, sahipliğini topluluğa dağıtmayı amaçlamaktadır. Zamanla, Topluluk Konseyi üyeleri de ek oyun geliştirme için gelirleri yönetecek ve takıma dağıtacaklar. DeFi öğeleri, oyuncuların katılımını ve oynanışı teşvik etmek için oyun anlatısına entegre edilmiştir. My Neighbor Alice, oyuncuların NFT'lerini kiralayıp faiz kazanmalarını sağlayacak teminat destekli NFT'ler ve NFT kiralamaları sunmayı planlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ