Yaratıcıları ve koleksiyoncuları güçlendirme zamanı geldi, Nafter'ın 14 Mayıs 2021 Cuma günü saat 13.00 EST'de (17.00 UTC) doğrudan listesini duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Nafter 14 Mayıs Cuma günü PancakeSwap

Yaratıcıları ve koleksiyoncuları güçlendirme zamanı geldi, Nafter'ın 14 Mayıs 2021 Cuma günü saat 13.00 EST'de (17.00 UTC) doğrudan listesini duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Bu, yılın en büyük BSC projelerinden biri olacak ve yalnızca PancakeSwap'te mevcut olacak.

Halka açık satış, beyaz listeye alınmış ön satış veya kademeli jeton sahiplerine avantaj sağlanamaz.

Lansmandan hemen sonra PancakeSwap üzerinden satın alma yapılabilir. Topluluğumuzun Nafter'e çok erken bir zamanda dahil olmak için adil bir şansa sahip olmasını istiyoruz.

Stratejik destek;

Nafter, proje istikrarını sağlamak ve pazarlama ve diğer proje ihtiyaçlarına yardımcı olmak için bazı kilit personeli işe aldı. Bu tanınmış ve saygın girişim grupları, Nafter'in uzun vadeli büyümesi için taahhütte bulundular ve toplu olarak zamanlarını, danışmanlarını ve sermayelerini, genel olarak projeye muazzam bir değer kattığını düşündüğümüz ilk liste fiyatından 3,3 kat daha yüksek bir fiyat noktasında taahhüt ettiler. .

Sektördeki en önde gelen yatırım fonlarından bazıları tarafından desteklenmekten onur duyuyoruz:

Genblock Capital

Magnus Capital

ExNetwork Capital

Bu sermaye yatırım şirketleri, vizyonumuza ve Nafter'a olan desteğimize ve kripto alanındaki en iyi projelerin çoğuna uzun vadeli bağlılıklarını defalarca kanıtladılar.

Artık Nafter için hazırsınız!

Nafters, 400.000.000 $ NAFT'lık dolaşımdaki arz ile 120.000 $ 'lık küçük bir piyasa değeri ile doğrudan PancakeSwap'te listeliyor.

Likidite lansman sırasında eklenecek ve hemen ardından kilitlenecektir.

İlk eklenen likidite, toplam arzın % 25'i ile eşleştirilmiş 75.000 $ olacaktır.

NAFT'ın liste fiyatı token başına 0.0003 $ olacaktır.

Bundan sonra likidite, yatırımcı güvenini sağlamak için listelendikten hemen sonra Team Finance ile kilitlenecektir.

Nafters sözleşmelerinin herhangi bir nane işlevi içermediğinden ve kullanılmayan $ NAFT tokenlerinin çoğunun kilitleneceğinden ve platform kullanımı için zamanla kazanılacağından emin olabilirsiniz.

Nafter hakkında:

Nafter, içerik oluşturucuların ve hayranların benzersiz içeriklerle etkileşim kurabileceği, satabileceği ve toplayabileceği bir NFT pazar yeridir. Her resim bir hikaye anlatıyor ve şimdi Nafter'ı kullanarak etkileyiciler ve içerik oluşturucular, her biri hikayenin bir dilimine sahip olabilen hayranlarına benzersiz NFT'ler satabiliyor.

Kutlama özçekimleri • İkonik görüntüler • Modelleme çekimleri • Sahilde • Kulüpte • Gün batımları sırasında • Dalgalar kırılırken gibi

Nafter, ne zaman, nerede ve kimlerle birlikte olursa olsun, içerik oluşturucuların benzersiz fotoğrafları değerli ve sınırlı Dijital Sanata (NFT'ler) dönüştürmesine olanak tanır.

Etkileyiciler, Nafter'ı kullanarak unutulmaz fotoğrafları hayranlar tarafından elde edilebilecek dijital koleksiyonlara dönüştürebilir.

En iyi yanı!

Teknik bilgi gerekmez. Nafter, tüm süreci otomatikleştirerek çarpıcı fotoğrafları tek bir düğmeye basarak toplanabilir NFT'lere dönüştürmenize olanak tanır.

Akıllı telefonunuzda bir fotoğraf çekin

Nafter'da NFT olarak yazdırın

Nafter pazarına gönderin

Hayranlarınıza fotoğraf paylaşın ve satın

Nafter, yaratıcılar, etkileyiciler ve büyük teknolojinin ceplerini doldurmak yerine çalışmaları için ödüllendirilmek isteyen herkes için bir oyun değiştiricidir. Anlardan para kazanmanın ve her fotoğraf çekiminden daha fazla değer elde etmenin bir yolunu sağlar.

Bu arada hayranlar için, en sevdiğiniz içerik oluşturucuların bestelerine sahip olmak ve her biri bir NFT olarak temsil edilen, sahip olunması gereken resimlerden oluşan koleksiyonunuzu oluşturmak bir fırsattır. Tüm bunları uygun gördüğünüz şekilde takas edin, satın alın ve sergileyin.

Bir hayranınız, bir içerik oluşturucu veya her ikisi de olabilir. Nafter sizler düşünülerek tasarlandı, gelin bugün bize katılın.

Nafter için tıklayın

Twitter | Telegram | Instagram

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ