Nafter, küresel izleyiciler için Instagram'a paralarını kazandırabilecek dünyanın ilk ve tek NFT sosyal ağını başlatmaya hazır.

NFT sosyal medya platformunun arkasındaki ekip, 3 Eylül'den itibaren herkesin erişebileceği bir web uygulamasının dünya çapında kullanıma sunulacağını duyurdu. Fotoğraflar ve videolar dahil olmak üzere sosyal medya gönderileri biçimindeki NFT'ler. Platform, topluluktan gelen olağanüstü yanıtla bir ay önce yaklaşmakta olan web ve mobil uygulamasına gizlice bir göz attı.


Nafter, 3 Eylül'den itibaren 50 milyonluk toplam takipçilerinin sosyal medya NFT'lerini satın almalarına izin verecek resmi Nafter Elçileri olmaları için büyük bir üst düzey etkileyici, yaratıcı ve sanatçı grubunu işe aldı. "Şimdi Satın Al" için veya bir açık artırma yoluyla koymak. Nafter sayesinde artık NFT'ler sadece dijital maymunlar veya pikselli dijital sanat için değil. Nafter, etkileyicilerin NFT alanına, "İçerik NFT'lerini" basabilecekleri, satabilecekleri ve toplayabilecekleri, kullanımı kolay, hepsi bir arada bir platformla girmelerine izin veriyor.

NFT'ler veya Değiştirilemez Token’lar, ekosistem etrafındaki hype zirveye ulaştığı için her sektöre yenileniyor ve dokunuyor gibi görünüyor. NFT'ler ilk olarak 2018'de piyasaya sürüldü ve yaklaşık üç yıl boyunca öncelikle önde gelen spor kulüpleri ve oyun içi hatıralar için bir hayran token’ı olarak kullanıldı. Ancak 2021 her şeyi değiştirdi ve Coca-Cola, Gucci, TIME, Louis Vuitton ve daha pek çok popüler marka olsun, herkes NFT çılgınlığına dahil olmak istiyor.

 Talep ve hype, neredeyse üç yıldır radarın altında yatan erken NFT koleksiyonlarının milyonlarca yatırım gördüğü bir noktaya ulaştı. 10.000 benzersiz avatar koleksiyonu olan CryptoPunks ve 100 rock JPEG'den oluşan bir koleksiyon olan ETHrocks, bu yıl on milyonlarca değerinde yatırım gördü. Heyecandan da anlaşılacağı gibi, Nafter NFT sosyal ağı gibi sektörde bir ilk olan bir ürün bir iz bırakacak ve şimdiden Instagram'ın ve hatta Facebook'un beğenisini geride bırakarak içerik oluşturucuların ve etkileyicilerin içeriklerini satabilecekleri dünyanın ilk sosyal ağı haline geldi. NFT'ler.

Instagram Neden Endişelenmeli?

Whatsapp, Instagram ve Facebook'un bugüne kadar bu kadar büyük bir başarı elde etmesi, öncelikle bir endüstri olmaları ve daha sonra endüstri devleri haline gelmelerinden kaynaklanmaktadır. Benzer şekilde, Nafter, etkileyicinin hayran etkileşimini yeni bir düzeye taşıyor. Sosyal medya çılgınlığı, birçok sosyal medya fenomeninin ünlü statüsü elde etmek için gittiği ve hatta kendi markalarını başlattığı yerde de zirvede. Bu, etkileyici tabanlı ürünler için büyük bir pazar olduğunu ve onları ünlü yapan içerikten daha iyi bir ürünün ne olduğunu gösterir.

Influencer NFT'leri, özel bir etkinliğin veya benzersiz bir hatıranın fotoğrafı olmaları anlamında benzersiz olacaktır. İnsanlar sakız satın aldılar ve peçete kullandılar, bu nedenle en sevdikleri etkileyicilerden benzersiz bir NFT parçasına sahip olmakla kesinlikle ilgileneceklerini söylemek yanlış olmaz. NFT öfkesi hızla ilerliyor, sanatla başlayıp daha sonra spora, ardından marka entegrasyonuna ve şimdi NFT'ler aracılığıyla bir sonraki doğrudan etkileşim ve müzayede seviyesine taşındı.

Instagram, NFT çılgınlığından haberdar değil gibi değil, aslında, birçok içeriden gelen rapor, fotoğraf paylaşım uygulamasının bir NFT pazarını başlatmaya hazırlandığını ve markaların ve etkileyicilerin benzersiz NFTS'lerini satmalarına izin verdiğini gösteriyor, Nafter oyunun ötesinde  daha rafine ve etkileşimli bir ürün piyasaya sürerek bunu yaptı.

Nafter'in İlk NFT Sosyal Ağı, Yeni Bir Rekabet Çağını Tetikleyebilir

İlk NFT Sosyal ağı, potansiyel olarak sosyal platformlar arasında yeni bir rekabet çağını tetikleyebilecek yeni bir etkileşim yolu için dijital bir pazar yeri görevi görecekti. Eğilim göz önüne alındığında, yalnızca bir NFT pazarını entegre etmek büyük bir mesele olmasa da, diğer benzer projelerin bolluğu arasında yeni bir kullanım senaryosu bulmak büyük bir mesele. İster sanat ister tarih eseri olsun, çeşitli ürün türleri için NFT pazar yerleri var, ancak Nafter'in geliştirdiği etkileşimli ortamın yanına hiçbir şey gelmiyor.

$NAFT projesinin yerel token’ı ekosistemin yakıtı olarak hareket edecek ve yakın zamanda Gate.io'da piyasaya sürüldü ve yeni bir küresel izleyiciye erişim sağladı. Yerel token kazanmak için stake yapılabilir ve her hayrana favori etkileyicilerinin NFT'lerini uygulamalı olarak elde etme şansı tanımak için farklı etkileşim ve katılım bölümleri olacaktır.

Nafter hakkında daha fazla bilgi edinmek için Nafter.io'yu ziyaret edin

Sosyal medya:

Twitter : https://twitter.com/nafterapp

Telegram : https://t.me/nafterapp

Instagram : https://www.instagram.com/nafterapp/

Medya bağlantısı:

Şirket: Nafter

İletişim: Jonathan Sulay

E-posta:[email protected]

Web sitesi: https://nafter.io/

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ