Nasdaq listesinde yer alan sürdürülebilir kripto madenciliği ve Blockchain firması Argo Blockchain kısa süre önce 2021'in üçüncü çeyreğine ilişkin finansal sonuçlarını yayınladı.

Nasdaq listesinde yer alan sürdürülebilir kripto madenciliği ve Blockchain firması Argo Blockchain kısa süre önce 2021'in üçüncü çeyreğine ilişkin finansal sonuçlarını yayınladı.

Nasdaq listesinde yer alan sürdürülebilir kripto madenciliği ve blok zinciri şirketi Argo Blockchain geçtiğimiz günlerde üçüncü çeyrek mali raporunda 26 milyon dolarlık (19.3 milyon £) rekor gelir elde ettiğini açıkladı. Ek olarak, Argo Blockchain 17,3 milyon dolarlık net gelir bildirdi. Son çeyrek için FAVÖK 28,2 milyon dolar olarak geldi. 2021 yılının 3. çeyreğinde Argo Blockchain, toplam 597 Bitcoin ve BTC eşdeğeri çıkardı. Şirket ayrıca Teksas madencilik tesisi hakkında bir güncelleme yaptı.

Kripto Madenciliği ve Blockchain Firması Madencilik Kapasitesini Genişletti

Kripto madenciliği ve blok zinciri şirketi Argo Blockchain, 30 Eylül 2021'de sona eren dokuz ay boyunca madencilik kapasitesini genişletti. Argo Blockchain CEO'su Peter Wall, Argo'nun ölçeklenmeye devam ettiği için çok önemli olduğunu söyledi. "Çeyrek boyunca yaşadığımız büyümeden gurur duyuyorum ve Argo'nun Teksas'ta Helios tesisimizi kurarken bu ivmeyi sürdürmek için stratejik olarak konumlandırıldığına inanıyorum" diye ekledi.

BTC Madencilik Sektörü, 2021'in İlk Üç Çeyreğinde Gelirlerde Rekor Büyüme Gördü

Bitcoin madencilik endüstrisi, 2021'in ilk üç çeyreğinde, esas olarak fiyatındaki hızlı artış nedeniyle gelirlerde rekor büyüme gördü. Çin'in kripto madenciliği yasağı da dahil olmak üzere farklı zorluklara rağmen, madencilik sektörü sürdürülebilir bir büyüme gördü. Argo'nun Bitcoin varlıkları da son çeyrekte arttı. Nasdaq listesinde yer alan şirket şu anda 1.836 BTC'ye sahip. Argo, en son basın açıklamasında, "Argo, %120 brüt kar marjını ve %85'lik sektör lideri madencilik marjını korurken, çıkarılan BTC başına ortalama doğrudan maliyeti 6,293 $ (4.673 £) tutarken bu sonuçları elde edebildi" dedi. .Nasdaq listesinde yer alan sürdürülebilir kripto madenciliği ve blockchain firması Argo Blockchain, yakın zamanda 2021'in üçüncü çeyreğine ilişkin mali sonuçlarını yayınladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ