2022, kripto para piyasası için dalgalı fiyatlar ve sık sık değer düşüşleri ile çalkantılı bir yıldı.

Neden DigiToads (TOADS) ve The Graph (GRT) 2023

2022, kripto para piyasası için dalgalı fiyatlar ve sık sık değer düşüşleri ile çalkantılı bir yıldı. Ancak 2023, kriptoya akıllıca yatırım yapanlar için çok daha karlı bir yıl olabilir. Daha fazla insan kripto para birimleri ve blockchain teknolojisine aşina oldukça, ortaya çıkan bu alanın potansiyeli artmaya devam ediyor. Yatırımcılar, farklı para birimlerini dikkatlice araştırarak ve uygun olduğunda yatırım yaparak, kripto yatırımlarını 2023 yılına kadar önemli kârlara dönüştürebileceklerini görebilirler. kriptoda uzun vadeli yatırımlar arıyor. Şimdi alınan doğru yatırım kararları ile 2023, dünyanın dört bir yanındaki kripto para birimi sahipleri için inanılmaz derecede karlı bir yıl olabilir. Özellikle aşağıdaki belirteçlerden birine yatırım yaparsanız:

DigiToad'lar (TOADS)

DigiToads, sahiplerinin keşfetmesi için sürükleyici bir oyun ortamı sunar. Bataklık arenasına katılabilir ve kendi dijital arkadaşınızla rekabet ederek her sezon sonunda ödüller kazanabilirsiniz. Topluluk, DigitToads ekosisteminin büyük bir parçasıdır ve erken benimseyenlerin mali avantajlarla cömertçe ödüllendirilmesini sağlar. TOADS sahipleri, önemli ölçüde yükseleceği tahmin edilen bir taban fiyatın keyfini çıkarmanın yanı sıra, NFT staking, ticaret yarışmaları ve daha fazlasından yararlanabilir.

Ön satış aşamasında yatırım yapanlar, potansiyel olarak ilk yatırımlarından 5,5 kat getiri elde edebilir ve bu da 2023'te kripto paradan kâr elde etmek isteyenler için oldukça cazip hale getirir. Sunulan bu kadar cömert ödüller ve kapsamlı bir oyun deneyimi ile DigiToads kendini kuruyor. şimdi doğru yatırım seçimlerini yaparsanız, 2023'te gelecekteki başarılı büyüme ve karlılık için.

The Graph (GRT)

The Graph, geliştiricilerin DApp'lerinde ilgili verilere daha verimli bir şekilde erişmelerine ve bunları kullanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış, merkezi olmayan bir açık kaynaklı yazılımdır. The Graph, blockchain bilgilerini toplayarak, depolayarak ve işleyerek, hızlı ve güvenilir yanıt süreleriyle veri sorgularına izin verir. Geliştiriciler, Facebook'un GraphQL dili aracılığıyla anında yanıt almak için uygulamalarının içinden ağı sorgulayabilir. Yerel kripto para birimi GRT, sistem içinde güvenliği sağlamanın bir yolu olarak kullanılır - kullanıcılar, indeksleyiciler veya delegatörler gibi rolleri gerçekleştirmek için GRT'yi stake etmelidir ve karşılığında ücretlerle ödüllendirileceklerdir. Halihazırda Aave, Curve ve Uniswap gibi popüler Ethereum dapp'leri tarafından istihdam ediliyor, resmi blogu aracılığıyla The Graph'ın geliştirme ilerlemesi hakkında güncel kalabilirsiniz.

Çözüm
GRT ve TOADS, önümüzdeki yıl için sıcak seçeneklerdir, bu nedenle portföyünüzün büyümesini görmek istiyorsanız bunlara göz atın. Uzmanlar en çok, 2023'ün en büyük çıkış yıldızı olabilecek ve erken yatırımcılara bir servet kazandırabilecek olan TOADS'ı seviyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ