Tüm kripto para yatırımlarınızı tek bir yerden takip edin, anlık iniş ve çıkışları görüntüleyin, en güncel haberleri alın ve her zaman en doğru yatırımı yapın.

Kripto ile ilgili en güncel haberleri alın

Kullanıcılar tarafından hazırlanan içeriklerle, kripto para piyasaları ile ilgili her zaman en güncel haberleri alın. Özel makalelerle dijital paralar hakkında daha fazla bilgiye sahip olun. Yorumlar yapın, sorun ve öğrenin.

Coin yatırımlarınızı Türk Lirası cinsinden takip edin

Kriptom, coin olarak yaptığınız tüm yatırımlarınızın takibini sağlar. Günümüzde artık herkesin dilinde olan BTC sanal para biriminin yakaladığı başarı sonrasında, yeni birçok sanal para birimi(kripto,koin) ortaya çıktı. BTC zenginlerini duyan bir çok kullanıcı güzel hayallerle coin yatırımı yapmaya başladılar. Birçok sitede satın aldıkları para birimlerinin takibi de oldukça zorlaştı. Kriptom, satın aldığınız tüm coinleri takip eder ve size Türk Lirası cinsinden ne kadarlık bir mal varlığına sahip olduğunu hesaplar. Ayrıca TRY haricinde, USD olarak da tüm piyasaları keşfedebilirsiniz.

Coin piyasaları

Kriptom, piyasada birçok dijital para biriminin anlık değerlerini takip eder ve sizlere sunar. Coinlerde yaşanan anlık değişimler, saatlik veya haftalık olarak sizlere sunulur. Sizler de yapacağınız yeni yatırımlarda bu bilgileri göz önünde bulundurarak daha sağlıklı yatırımlar yapabilirsiniz.

Bakiyelerinizi ekleyin, güncelleyin veya silin

Kriptom tamamen ücretsiz ve son derece basit işlevlere sahip bir internet sitesidir. 450'nin üzerinde coinin anlık fiyatlarını takip edebilirsiniz. Siteye ücretsiz kayıt olarak, bu coinlerden sahip olduğunuz miktar kadar eklemeler yapabilirsiniz. Kriptom size sahip olduğunuz coinin anlık fiyatı üzerinden ne kadarlık bir mal varlığına sahip olduğunuzu hesaplar. Henüz üye olmadıysanız şimdi ücretsiz üye olun.

Kriptom forumlarda merak ettiklerinizi öğrenin

Kriptom Forumları ile merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak oldukça kolay. Her para birimine özel forum alanları sayesinde düzenli bir yapı sunan Kriptom, aktif binlerce kullanıcısıyla birlikte forum alanlarında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulmanıza olanak tanıyor.

Kullanışlı araçları keşfedin

Kriptom, dijital para birimleri ile ilgilenen çoğu kişiye ihtiyacı olan kullanışlı hesaplama araçları sunar. Coin Dönüştürücü, Madencilik Hesaplama gibi zamanla güncellenen bu araçları kullanarak zamanınızı kuratın.

Bizlere ulaşmak için [email protected] istek ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

Kriptom.com Logolar

Kriptom Transparan Logo

Kriptom Logo Transparan

Kriptom Beyaz Logo

Kriptom Logo Beyaz

Kriptom Siyah Logo

Kriptom Logo Siyah