Bu yazımızda sizlere kripto para birimi NEOGas (GAS) Coin Nedir? sorusunun cevabını verecek ve NEOGas Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

NEOGas (GAS) Coin Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi NEOGas Coin

Bu yazımızda sizlere kripto para birimi NEOGas (GAS) Coin Nedir? sorusunun cevabını verecek ve NEOGas Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

NEOGas (GAS) Coin Nedir?

NEOGas, NEO blok zincirinin iki tokeninden biridir. NEOGas tokenleri, Neo blok zincirinde tokenlerin ve akıllı sözleşmelerin işletilmesi ve depolanması için kullanılır.

Ancak belirli bir eşiğin altındaki işlemler için gaz ödemesi gerekmemektedir. Sybil saldırılarını önlemek için NEO vakfı, nitelikli kimlikler kullanarak işlemlere öncelik vermeye çalışıyor.

NEOGas, NEO'yu 100 milyon sınırlı arzla cüzdanlarda tutarak orantılı olarak dağıtılır. NEOGas'ın en küçük birimi 0.00000001 GAS'tır.

GAS, NEO blok zinciri üzerine inşa edilmiş akıllı sözleşmelere ve tokenlere  güç veren operasyonel tokendir. NEO'da geliştiriciler için ayrı bir operasyonel token oluşturdular ve buna GAS adını verdiler.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ